Tarasovsky Bucha

Протягом доби пожежними було ліквідовано шість випадків загорання сміття та сухої рослинності

Переглядів: 322Коментарі: 0
Новини регіону
Протягом доби пожежними було ліквідовано шість випадків загорання сміття та сухої рослинності

23 квітня о 12:28 в м. Буча, по вул. Заводська, полум’я охопило сміття на площі 150 м². На ліквідацію пожежі було залучено відділення 35-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Буча.

На місці працювало четверо чоловік особового складу. Загорання вдалось ліквідували о 13:05.

Того ж дня рятувальникам довелось виїжджати і о 14:23 за адресою м. Буча, по вул. Тургенівська. Прибувши на місце виклику вогнеборцями було встановлено, що площа загорання складає близько 40 м². Завдяки оперативним діям рятувальникам вдалося швидко ліквідувати загорання.

О 14:52 загорання очерету виникло в м. Ірпінь, по вул. Багірова. По прибуттю на місце виклику було встановлено, що площа загорання складає близько 0,02 га. О 16:50 пожежу вдалось ліквідувати повністю.

О 16:21 бучанські рятувальники знов виїхали на загорання сміття площею 15 м². Завдяки злагодженим діям рятувальників загорання вдалось ліквідувати о 16:45.

Цього ж дня о 17:01 пожежникам довелось знов виїхали на загорання трави площею 0,35 га в м. Буча, вул. Мельниківська. Але до 18:00 пожежу вдалось ліквідувати.

Сьогодні, 24 квітня о 05:25 сталося загорання сміття на приватному подвір’ї в м. Ірпінь. За короткий проміжок часу пожежу було ліквідовано повністю.

Вогнеборці закликають не палити суху рослинність, адже трав’яні пожежі є одним з головних джерел викидів в атмосферу вуглекислого газу та загибелі тваринного світу.

Якщо ви помітили загорання – негайно телефонуйте до служби порятунку за телефоном 101!

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.