Tarasovsky Bucha

#ПРОЩОПРОСЯТЬВИБОРЦІ. Депутат міськради започаткував нову рубрику на фейсбуці, щоби спілкуватися про потреби виборців

Переглядів: 45Коментарі: 0
Новини регіону
#ПРОЩОПРОСЯТЬВИБОРЦІ. Депутат міськради започаткував нову рубрику на фейсбуці, щоби спілкуватися про потреби виборців

Голова Бучанської міської організації політичної партії «Європейська Солідарність», депутат міськради Юрій Рибальченко започаткував на своєму фейсбуці спеціальну рубрику із хештегом #прощопросятьвиборці. В ній Юрій Рибальченко буде розповідати про те, з якими потребами звертаються до нього, як депутата, мешканці Бучанської громади.

«Як депутат Бучанської міської ради започатковую спеціальну рубрику на своєму фейсбуці із хештегом #прощопросятьвиборці.
Упевнений, що вона буде актуальною, адже виборці хочуть, щоби про їхні потреби знали і влада, і громада. А в публічних комунікаціях та дискусіях часто народжуються хороші рішення та ідеї.
Отже, розповідаю.
Бучанка Попова Ольга Євгеніївна каже, що необхідно переглянути вимоги до енергопостачання будинків. Через періодичні карантини, багато людей працюють віддалено вдома. В їхніх будинках має бути світло та інтернет. Ольга Євгеніївна проживає в одноповерховому будинку старого фонду по вулиці Вишневецького. У ньому та ще в трьох таких будинках часто зникає світло на півдня й більше. Працювати в таких умовах неможливо. Просить допомоги у прокладанні запасного кабелю.
Згідно діючих норм енергопостачання, прокладання запасних кабелів до будинків ІІІ категорії, про які говорить пані Попова, на сьогодні не передбачено. Буду обговорювати це питання з колегами по Бучанській міській раді та з керівництвом «Бучасервіс», - повідомив Юрій Рибальченко.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.