Tarasovsky Bucha

Про Юрія Рибальченка - кандидата у депутати Бучанської ОТГ. Частина 2

Переглядів: 297Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Про Юрія Рибальченка - кандидата у депутати Бучанської ОТГ. Частина 2

Продовжуємо знайомити вас з підприємцем, девелопером та благодійником — Юрієм Рибальченко, кандидатом у депутати Бучанської ОТГ від політичної партії "Європейська солідарність".

Отже, ми зупинились на розповіді про те, як ви стали девелопером. Але скажіть будь ласка, що для вас політика? Яку мету переслідуєте, йдучи в депутати Бучанської ОТГ?

Що для мене політика? В першу чергу — це можливість бути корисним суспільству. Можливо, для когось це звучить смішно чи банально, але для мене це — принцип!

Попередньо ви вже балотувались від партії ЄС, скажіть будь ласка, що змінилось з того часу? І які висновки ви для себе зробили?

Так, на минулих виборах мені не вистачило всього 2 голоси. Тоді, я зрозумів, що можливо, ще не час.

За цих 5 років я зміг реалізувати багато соціальних та благодійних проектів. І ось, за місяць до місцевих виборів я отримав пропозицію балотуватися. Відчуваю, що зараз вже час настав! Доволі часто у мене запитують: «Кого обрати?», і я завжди рекомендую звертати увагу на реальні справи людини та її життєвий шлях.

Можу сказати, що я перфекціоніст. Люблю коли все прибрано, доглянуто, акуратно та на своєму місті. Саме тому я хочу, щоб так було на моїх будівельних об’єктах, на вулиці де я живу та у місті загалом.

Скажіть будь ласка, які питання чи проблеми нашого міста ви вже змогли вирішити? Чи є результати, які надихають вас для подальшої роботи?

Завдяки бізнесу, я мав можливість брати участь і в соціальних проектах, таких як: будівництво нового корпусу школи, бульвару ім. Назарія Яремчука та станції очистки та знезалізнення води. Ці речі залишаться в історії цього мікрорайону та міста Буча.

Одним з досягненням нашої команди є відновлення неврологічного та інфекційного відділеннь в Бучанській лікарні. І під словом відновити, я маю на увазі практично підняти з руїн, адже стан був дуже жахливий. Для мене це була поміч не лише лікарні чи головному лікарю, а це була допомога людям. 

З власного досвіду я знаю: для того, щоб реалізувати будь-яку ідею, навіть саму просту, потрібна сильна та злагоджена команда. Одним із головних завдань нашої команди депутатів є збільшення робочих місць у Бучі. Якщо людина буде тут жити, заробляти, витрачати кошти та сплачуючи податки — тим самим буде розвивати своє місто для себе та майбутніх поколінь.

Нещодавно, у мого батька стався інсульт. Транспортуючи його, ми на власному досвіді відчули проблеми з облаштування міста для маломобільних мешканців. Не облаштовані переходи, бордюри, відсутні пандуси, і як наслідок — практично неможливо пересуватись містом. Тому одним із завдань переді мною є облаштування вулиць для комфортного пересування людей з особливими потребами. Це лише один із пунктів моєї передвиборчої програми.

Скажіть будь ласка, у якому випадку Ви б залишили політику?

Чи зможу я залишити політику? Я — християнин, і якщо побачу «темні» процеси, — то спробую змінити їх. Якщо ж у мене не вийде — я піду. Вибори, які відбулись після Революції Гідності показали — вибір може здійснюватися демократично. Кожен голос справді важливий.

Що б Ви попросили, чи можливо побажали виборцям?

Єдине, що б я попросив у виборців — це зваженого та свідомого рішення. Хай ваша увага буде прикута до цінностей кандидата, а не рекламної картинки. Не проспіть день, від якого залежатимуть наступні 5 років життя Бучанської ОТГ. Я переконаний, що саме з таких громад як Бучанська, і почнуться європейські зміни в країні. 

Вірю, що наступний день після місцевих виборів покаже нову якість української політики. А також люди, які чесно живуть, відповідально ведуть свій бізнес, зможуть гідно представити рівень місцевої влади. 

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.