Tarasovsky Bucha

Про Юрія Рибальченка - кандидата у депутати Бучанської ОТГ. Частина 1

Переглядів: 518Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Про Юрія Рибальченка - кандидата у депутати Бучанської ОТГ. Частина 1

Хочемо познайомити вас з підприємцем, девелопером та благодійником — Юрієм Рибальченко. До того ж, зараз він є кандидатом у депутати Бучанської ОТГ від політичної партії "Європейська солідарність".

Юрій Анатолійович, розкажіть будь ласка про свій життєвий шлях.

Я народився 23 травня 1989 року в Німецькій Демократичній Республіці. Зараз я одружений, і ми з дружиною виховуємо двох донечок.

Мій батько був військовим, і під час дислокації в НДР він познайомився із моєю мамою, яка також працювала у військовій частині. Нас в сім’ї четверо братів: я та мій старший брат народились в НДР, а двоє менших — вже в Незалежній Україні.

Закінчивши службу в армії, мій батько перевівся працювати в поліції. Однак, скоріше це було складністю для сім’ї, тому що заробітньої плати на багатодітну сім’ю не вистачало. Іноді заробітню плату навіть видавали продуктовими наборами. Честь офіцера-танкіста не дозволяла йому брати участі у корупційних схемах, то і жили ми досить бідно. До того ж, батько рано пішов на військову пенсію, але все-таки продовжив працювати юристом.

Позаяк, наша сім’я була багатодітною, тому з 13-ти років я вимушений був працювати на різних підробітках: підсобником на будівництві, косив газони, саджав дерева, займався збіркою комп’ютерів та продажем мобільних телефонів. Перший запис в трудовій книжці — вантажник у компанії «Фокстрот». Згодом почав працювати в іншій іноземній компанії продавцем у відділ преміум-пилососів. Саме тут я отримав першу гідну заробітну плату, точніше комісійні. Це були нестабільні кошти, й інколи їх не вистачало навіть на заправку батькової «копійки», на якій, власне, я і возив ці пилососи.

У 2010 році я закінчив Національний університет державної податкової служби України, за спеціальністю «Економіка, підприємство». Мій перший бізнес-досвід відбувся під час навчання, коли на заощаджені кошти придбав принтер та модем: робив копії та роздруківки, а також допомагав студентам із написання курсових. Це було доповненням до скромної стипендії — ось і весь мій бюджет на той час. 

— Як і чому розпочалась ваша будівельна справа?

У моєму житті були як злети так і падіння. І черговим «падінням» стала втрата спільного бізнесу, який я мав з кращим другом. Як результат, я залишився без друга та бізнесу. В той момент, я був зломлений, але чудово пам’ятаю, як просив Бога послати мені справу, щоб зміг жити чесно та гідно! Після двох невдалих бізнес-стартів, я прийшов до батьків з ідеєю продати бабусину квартиру та вкластись у будівництво. Все-таки мені вдалось переконати батьків, і відтоді, розпочалась моя будівельна справа.

Я не можу сказати, що перший досвід був легкий, адже були проблеми: з авто викрали документи, посадовці перешкоджали, та й підрядники не відрізнялись надійністю. Але все-таки будинок був побудований, зданий та заселений. До того ж, я повернув батькам квартиру. До сьогоднішнього дня, справою мого життя є — будівництво! Я цим живу! Я ніколи не дозволяю собі дивитись зверхньо на працівників, які виконують важку роботу, адже колись і я був таким.

Чому Юрій Анатолійович вирішив пов’язати своє життя з політикою — дізнаєтесь у наступній статті.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.