Tarasovsky Bucha

Причини блокади роботи заводу, який виробляє озброєння для української армії. Відео

Причини блокади роботи заводу, який виробляє озброєння для української армії. Відео

Сьогодні Петро Порошенко на погоджувальній раді в парламенті заявив, що спроба ув’язнити генерала, ексзаступника міністра оборони Павловського – це політично вмотивована справа, яку організувала сьогоднішня влада в Україні.

«Саме сьогодні триває судилище над бойовим генералом, організатором оборони Маріуполя Ігорем Павловським за знищення російських військ і відсіч їм. У червні і вересні проти нього у Росії порушена кримінальна справа, що робить Павловському честь.
А от спроба ув'язнити його на території України — це ганьба Зеленському, який є замовником і організатором цієї політично вмотивованої справи, як і справ багатьох інших генералів, які розсипалися: генерала Марченка, генерала Шевчука, генерала Назарова. І не тільки генералів, а і Ріффмастера, депутата Федини, Марусі Звіробій».

Як повідомляє телеканал «Прямий», 2 липня Державне бюро розслідувань повідомило про підозру ексзаступнику міністра оборони України генерал-лейтенанту Ігорю Павловському та голові правління ПАТ “Кузня на Рибальському” Валерію Шандрі. Їх підозрюють у нібито змові та постачанні армії неякісної військової техніки. Йдеться про десантно-штурмові катери класу “Кентавр” та санітарні автомобілі “Богдан”, які начебто не пройшли належних перевірок і не відповідають заявленим критеріям. Попри відсутність чітких доказів 7 липня Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід директору “Кузні”. Його заарештували на 60 діб з можливістю внесення застави у розмірі 443 мільйони гривень. Така ж доля може чекати й на генерал-лейтенанта Павловського.

Ютьюб-канал «Порохівниця» у своєму відео-сюжеті розказав про причини тиску на керівництво заводу «Кузня на Рибальському», який виробляє озброєння для української армії, та блокаду роботи цього підприємства.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.