Tarasovsky Bucha

Повністю відкрили станцію «Святошин»

Переглядів: 249Коментарі: 0
Новини регіону
Повністю відкрили станцію «Святошин»

Якщо точніше, то на станції метро «Святошин» у Києві відкрився оновлений другий вестибюль після ремонту. Роботи з реконструкції почалися 23 березня після завершення ремонту вестибюля №1.

Відкриття другого вестибюлю має покращати ситуацію пасажирів, які змушені були щодня долати маршрут через переходи і міст. Тепер це робити непотрібно.

31 жовтня пресслужба столичного метрополітену повідомила, що у вестибюлі №2 встановили один ліфт та 2 вертикальні підйомники, виклали тактильну плитку, оновили покриття стін, підлоги, стелі вестибюля та прилеглого переходу.

Також в п’ятницю мер Києва Віталій Кличко особисто перевірив, як відремонтували вестибюль, повідомляє пресслужба столичного голови.

«Оновлена станція «Святошин», що ми відкрили після ремонту в березні, стала пілотною. В якому сенсі? Тут ми впроваджували сучасні норми доступності в збудовану за радянських часів станцію. Загалом, на станції встановили 3 ліфти та 3 підйомники, обладнали тактильні смуги, навігацію, звукові сигнали. Консультації щодо потреб маломобільних категорій населення надавала Асамблея людей з інвалідністю», — розповів Кличко.

Капітальний ремонт станції був розпочатий ще 24 лютого 2018 року.

Очікувалося, що роботи завершать до жовтня 2018 року. Загальну вартість ремонту станції оцінювали у понад 150 мільйонів гривень.

«Виконали тут і всі необхідні роботи із заміни систем функціонування станції. Пасажири їх не бачать, але вони є важливими для щоденної роботи станції. Це системи пожежної безпеки, вентиляції, зв’язку, гучномовного оповіщення, освітлення, водопостачання, гідроізоляції та відеонагляду», — повідомив мер.

Також Кличко згадав про систему оплати проїзду в столичному метрополітені. Він зазначив, що за підрахунками, користувачів жетонів уже залишилося 13%.

«До кінця цього року QR-квиток на разовий проїзд повністю замінить жетони. Вже сьогодні можна користуватися електронним квитком, а при його поповненні на 50 поїздок, кожна поїздка коштуватиме 6,5 грн», — зазначив мер Києва.

Станція збудована у 1971 році. За даними «Київського метрополітену», щодня середній пасажиропотік на «Святошині» становить близько 35 тисяч.

Фото: https://glavcom.ua

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.