Tarasovsky Bucha

Поруч з Бучею облаштовують масштабний дендропарк

Переглядів: 339Коментарі: 0
Новини регіону
Поруч з Бучею облаштовують масштабний дендропарк

Недалеко від Бучі облаштовують масштабний дендропарк площею 400 футбольних полів. У дендропарку є 16 невеликих озер. Половину з них впорядкують для купання, а одне перетворять на «озеро Моне».

На ньому буде велика кількість латать, як на легендарній картині у художника. На локації висадили 13 га газонів, близько 44 тисячі дерев та кущів, алею тюльпанів довжиною 8,5 кілометра і шириною 1,2 метра. Облаштована велика парковка.

Зараз працюють над встановленням будиночків для кемпінгу (фото в каруселі). Також в планах найближчим часом встановити на території парк динозаврів та макети унікальних тварин, парк атракціонів, наметове містечеко для кемпінгу, відкрити майданчик для фестивалів, фудкорти, висадити близько 10 мільйонів рослин і облаштувати велосипедні доріжки.

Крім цього, в парку з'явиться лавандова, самшитова та гортезієва долини, а також «долина Кохання» з романтичними арт-інсталяціями та квітковими композиціями у вигляді величезних сердець.

Новий парк хочуть зробити заміською ботанічною резиденцією для столичних школярів та студентів, де вони зможуть займатися селекцією рослин, черенкуванням дерев та кущів, поливати та доглядати за ними.

Кожного понеділка, вівторка і середи вхід до парку для школярів, студентів та пенсіонерів безкоштовний. В інші дні і для інших відвідувачів - від 100 до 200 гривень.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.