Tarasovsky Bucha

Подачу тепла в Приірпінні припинять у вівторок 1 квітня

Подачу тепла в Приірпінні припинять у вівторок 1 квітня

Згідно з повідомленням на сайті Ірпінської міської ради, відповідно до розпорядження Ірпінського міського голови від 27.03.2020 року №70 «Про завершення опалювального сезону 2019 – 2020 рр. в м.Ірпінь та селищах Гостомель, Ворзель, Коцюбинське» 1 квітня 2020 року буде завершено опалювальний сезон в м.Ірпінь, селищах Гостомель, Ворзель, Коцюбинське.

А у зв'язку з проведенням карантинного заходу по запобіганню поширенню COVID-19, опалення дошкільних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів буде припинено з 27 березня 2020 року. «Продовжувати опалення закладів охорони здоров'я, згідно із заявами керівників таких установ, поданих з урахуванням Державних санітарних правил і норм влаштування та в межах наявних фінансових призначень, погоджених з органом місцевого самоврядування», - йдеться у розпорядженні.

Також у документі зазначено, що теплопостачальні підприємства мають забезпечити оперативне вирішення питань щодо завершення опалювального сезону в населених пунктах. Домогосподарствам, що використовують індивідуальне опалення, рекомендують завершити опалювальний період не пізніше 15 квітня 2020 року.

З урахуванням цього розпорядження управління праці та соціального захисту населення буде проводити перерахунок субсидій та пільг.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.