Tarasovsky Bucha

Підсумки 67 Бучанської сесії, яка пройшла в Гаврилівці

Переглядів: 152Коментарі: 0
Новини регіону
Підсумки 67 Бучанської сесії, яка пройшла в Гаврилівці

24 жовтня відбулося засідання у Гаврилівці. Чому саме тут? Як пояснив мер Бучі, Анатолій Федорук: до Бучанської об’єднаної громади входить багато земель, які ми не можемо ігнорувати, тому час від часу будемо проводити засідання на різних локаціях.

Традиційно засідання почалося із реєстрації. На початку було 18 присутніх депутатів, інші приїхали згодом (через труднощі з погодою).

Назаренко Ганна Василівна з програмою «Турбота про кожного». Сюди входило багато аспектів: надання допомоги довгожителям, вдовам АТО, компенсації пільговим категоріям, безкоштовне харчування малозабезпечених, відшкодування пільг, продуктові набори до дня перемоги у 2 світовій війні, відшкодовані проїздні квитки, допомога дітям інвалідам, ветеранів України, громадська організація «Відгук», організація ветеранів Афганістану.

На засіданні також був присутній начальник відділу містобудування та архітектури Наумов Дмитро Юрійович, який надавав коментарі на всі питання, які стосувалися будівельного сегменту.

Була внесена пропозиція зробити додаткову захисну розмітку на варшавській трасі, або облаштувати шумодави. Причина: побудова Макдональдсу, яка може спричинити бігання дітей через трасу, що в результаті сприятиме появі ДТП.

Були порушені питання щодо забудови по вулиці Героїв Майдану 13 і Енергетиків 6. Зі слів мера, все має бути додатково перевірено спеціальними службами.

Звучало «комічно-риторичне» питання, що на території моргу не планується будувати багатоповерхівки з підземним паркінгом. Анатолій Федорук озвучив це офіційно і попрохав не розповсюджувати в подальшому такі чутки.

Далі представлений ряд інших питань, які були висвітлені на засіданні:

Про організацію звітів депутатів Бучанської міської ради 7-го скликання за 2019 рік.

Про роботу управління праці соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи міста Буча щодо виконання міської програми «З турботою про кожного».

Про внесення змін до рішення Бучанської міської ради «Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Бучанської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-й 2021-й роки».

Про затвердження програми «Безпечна Бучанська громада» на 2020-й 2022-й роки.

Про розгляд звернення КНП є Бучанська центру первинної мед медико-санітарної допомоги Бучанської міської ради.

Про внесення змін до штатних розписів КНП Бучацький консультативна діагностичний центр Бучанської міської ради

Про передачу мережі вуличного освітлення міста Буча по вулиці та провулку Гориня, вулиці та провулку Трудовому, вулиці Переїздній, Лермонтова, Ново-Лермонтова, Нагорній, Устима Кармелюка Заводський Горького, Ворзельській, Булгакова, провулку Волгоградському з балансу КП «Бучанське УЖКГ» на баланс Бучанської міської ради.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.