Tarasovsky Bucha

Підприємиця з Бабинців розробила унікальну технологію виробництва крафтових сирів

Переглядів: 33Коментарі: 0
Новини регіону
Підприємиця з Бабинців розробила унікальну технологію виробництва крафтових сирів

Про це повідомив Голова «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ, депутат міськради Юрій Рибальченко у себе на фейсбуці у рубриці #прощопросятьвиборці.

«У бучанських сіл – великий економічний потенціал. Наводжу приклад.
До мене звернулася підприємець з Бабинців Олена Бойченко. Вона має свою унікальну технологію виробництва крафтових сирів. Свою продукцію презентувала і провела дегустації серед потенційних оптових клієнтів. Презентувала і для мене. Але для отримання дозволу та організації виробництва їй потрібен харчоблок за нормами Держпродспоживслужби.
Шукаємо разом, по допомогу звернувся і до мера. Адже нашій громаді потрібні і нові робочі місця, і податки до бюджету, і якісні продукти харчування.
А, можливо, невдовзі крафтові сири від Олени Бойченко з Бабинців стануть новим українським брендом, який прославить нашу Бучанську громаду на всю Україну і за її межами», - заначив Юрій Рибальченко.

Раніше повідомлялося, що депутат Бучанської міської ради від фракції «Європейська Солідарність» Юрій Рибальченко започаткував у себе на фейсбуці нову рубрику #прощопросятьвиборці, щоби повідомляти про потреби виборців.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.