Tarasovsky Bucha

Пасхальні звичаї: чи підтверджуються вони в Біблії? Частина 2

Переглядів: 181Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Пасхальні звичаї: чи підтверджуються вони в Біблії? Частина 2

Продовжуючи тему святкування Пасхи (частину першу читайте за цим посиланням), сьогодні заглянемо в історію і дізнаємось про історію атрибутів традиційного святкування, і чи мають вони підтвердження у Біблії.

Однією з давніх язичницьких релігій Київської Русі ‒ був культ Тенгрі. Він зробив великий вплив на формування релігійних поглядів степових жителів - тюрків, монголів, гунів. Для Тенгрі найбільшим святом був прихід весни, яке святкували вони 25 березня. Саме до цього свята тенгріани випікали паски. Вона уособлювала чоловіче начало. В інших країнах та Індії символом цього свята був фалос. Поруч біля такої паски клали два пофарбованих яйця. Тут чітко видно зв'язок з фалічним землеробськими культами Індії. Але також простежується очевидний зв'язок і з сьогоднішніми великодніми традиціями.

Чи вказують ці символи - паска, яка покрита білою глазур'ю, з яєчками - на викуплення в Ісусі Христі? Такий приклад Пасхи залишив на Господь? Як бачимо обряди традиційного святкування Великодня походять з язичництва та не мають нічого спільного з істинним святкуванням Пасхи, яку заповів Господь.

«І не стосуйтесь до віку цього, але перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість» Послання до Римлян 12:2.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.