Tarasovsky Bucha

Основні рішення 18 сесії Бучанської міськради 30 жовтня. Фото

Переглядів: 62Коментарі: 0
Новини регіону
Основні рішення 18 сесії Бучанської міськради 30 жовтня. Фото

Секретар Бучанської міської ради Тарас Шаправський повідомив про основні рішення, які депутати ухвалили на сесії Бучанської міської ради 30 жовтня 2021 року. Всього у порядку денному було 225 питань.

Перше рішення стосувалося інвестиційної привабливості Бучаської міської територіальної громади – спрощенню процедури електропостачання індустріального парку «Мироцький».

Електропостачання індустріального парку і тарифи

«Прийняли рішення про звернення Бучанської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр–міністра України, Голови НКРЕКП, Голови правління Асоціації міст України, Виконавчого директора Ukraine Invest, Голови Офісу простих рішень та результатів щодо розвитку малих систем розподілу електроенергії.
Дане рішення спрямоване на практичну реалізацію ініціативи Президента України та Кабінету Міністрів України щодо розвитку інфраструктури індустріальних парків, в нашому випадку – індустріального парку «Мироцький», розташованому в межах нашої громади.
Внесення змін до законодавчих актів щодо розвитку малих систем розподілу електричної енергії стимулюватиме залучення приватних інвестицій у побудову електричних мереж, а також значно спростить процес під’єднання до них суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території індустріального парку», - написав Тарас Шаправський.

Також на сесії було ухвалено рішення про звернення депутатів Бучанської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення зростання тарифів на енергоносії та забезпечення початку та сталого проходження опалювального сезону 2021/2022 років.

Бюджетні питання

Депутати внесли зміни до місцевого бюджету Бучанської міської територіальної громади на 2021 рік і передбачили видатки на заходи «Нової української школи» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» на суму 4 086 000 грн. Прийняли субвенцію з обласного бюджету та передбачили видатки на добудову дошкільного навчального закладу на 75 місць в с. Синяк Бучанського району Київської області. передбачили фінансування робіт з реконструкції з добудовою загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів по вул. Малиновського,74 в м. Буча Київської області в рамках реалізації Надзвичайної кредитної програми на відновлення України.

Передбачили співфінансування з місцевого бюджету на будівництво автомобільної дороги комунальної власності між автомобільною дорогою М-07 Київ-Ковель-Ягодин та вул. Польова в с. Мироцьке Київської області.

«Академія спорту» - тепер новий комунальний заклад

«На сесії депутати також прийняли рішення про створення комунального закладу «Спортивний комплекс «Академія спорту» Бучанської міської ради. Саме дана установа буде балансоутримувачем майнового комплексу Академії спорту, яку було відкрито у серпні цього року. Після прийняття даного об’єкту до комунальної власності Бучанської громади, новостворена установа надаватиме якісні спортивні послуги як дітям, так і дорослим», - повідомив Шаправський.

На сесії депутати також розглянули питання про оренду комунального майна, містобудування та архітектури, а також регулювання земельних відносин, в тому числі і формування та підготовку лотів для продажу на земельних торгах.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.