Tarasovsky Bucha

Опалювальний сезон-2022. Бучанська міськрада виділить 18 млн грн на покриття різниці в тарифах за газ

Переглядів: 37Коментарі: 0
Новини регіону
Опалювальний сезон-2022. Бучанська міськрада виділить 18 млн грн на покриття різниці в тарифах за газ

Для того, щоби цього опалювального сезону мешканці Бучанської міської територіальної громади отримали платіжки з минулорічними цінами на газ, Бучанська міська рада виділить з бюджету 18 млн грн. Ще 1,5-2 млн грн профінансує Київська обласна рада.

Про це минулого тижня під час 19-ої позачергової сесії БМР заявив Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

За словами мера, суттєве підвищення ціни і невизначеність розміру тарифу на газ спричинило затримку початку опалювального сезону не тільки на території Бучанської міської територіальної громади, а й по всій Україні.

Анатолій Федорук також повідомив, що теплове господарство повністю підготовлене до запуску теплоносія. Та, завдяки, відсутності заборгованості за газ за минулі періоди та вчасній модернізації котельнь і тепломереж, бюджет Бучанської міської територіальної громади у наступному році не буде мати суттєвого фінансового навантаження.

Як відомо, 1 жовтня на 18 сесії було ухвалено рішення про звернення депутатів Бучанської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення зростання тарифів на енергоносії та забезпечення початку та сталого проходження опалювального сезону 2021/2022 років.

Перед цим фракція депутатів «Європейська Солідарність» звернулася до Бучанського міського голови Анатолія Федорука з ініціативою звернутися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету міністрів України задля недопущення підвищення тарифів на газ для населення.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.