Tarasovsky Bucha

O-FEST-2021: Бучанський міський парк прийме музикантів та митців із дев’яти країн

Переглядів: 229Коментарі: 0
Афіша
O-FEST-2021: Бучанський міський парк прийме музикантів та митців із дев’яти країн

26-27 червня 2021 року на території ландшафтного парку в Бучі та в Національній опереті України в Києві традиційно пройде VIII-й міжнародний музичний фестиваль «O-FEST».

Метою фестивалю є широка популяризація класичного мистецтва.

Цього року участь у музичній події візьмуть представники з дев’яти країн: Газал Сафарі (Іран), Євген Шагаров (Казахстан), Тімофті Іон (Молдова), Лукас Сомоза Остерц (Словенія), Габріеле Букіне (Литва), Наталія Дерентьєва (Білорусь).

У програмі фестивалю - класичні твори, джаз, поп-рок, сучасна електронна музика та багато інших музичних жанрових варіацій. Також на гостей чекають незвичні сценічні формати: пластичний театр, колектив ексцентрики і буффонади, імерсивний квест. На локаціях фесту пройдуть авторські майстер-класи, ворк-шопи, презентації, будуть експонуватися сучасні арт-проєкти та художні виставки, дитячі розважальні програми тощо.

За вісім років у фестивалі прийняли участь понад 100 виконавців із 30 країн світу.

Співорганізаторами фестивалю О-FEST виступають Київський національний академічний театр оперети та Бучанська міська рада.

Цього року перший день фестивалю відбудеться 26 червня у Бучанському міському парку, Гала-концерт – наступного дня, 27 червня, у Києві в Національній опереті України.

Більше про «O-FEST» - на сторінці фестивалю.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.