Tarasovsky Bucha

Новообраний голова КОДА відвідав Київський міжнародний економічний форум

Переглядів: 201Коментарі: 0
Новини регіону
Новообраний голова КОДА відвідав Київський міжнародний економічний форум

Голова Київської ОДА Олексій Чернишов взяв участь у Київському міжнародному економічному форумі, який відбувся у столиці 8 та 9 листопада за участі провідних світових економістів та бізнесменів. Серед присутніх був засновник однієї з найбільших світових компаній Alibaba Джек Ма.

Відкриття заходу розпочалося з виступу Президента України Володимира Зеленського.

Під час своєї промови він звернувся до учасників Форуму, наголосивши, що Україна сьогодні — це один з найцікавіших та найпривабливіших стартапів у світі.

«Сьогодні Україна — це алмаз, який потребує ограновування з внутрішніх реформ та зовнішніх інвестицій, щоб стати справжнім діамантом не тільки в Європі, а й в усьому світі», — заявив Президент і закликав потенційних інвесторів вкладати гроші в Україну та українців.

Олексій Чернишов зазначив, що він з великою зацікавленістю відвідав цей Форум.

«Я вважаю цей захід одним зі стартових та перспективних майданчиків для залучення інвестицій на Київщину. Поділяю позицію Президента щодо необхідності захисту інвесторів», — зазначив очільник Київської області.

В свою чергу, Чернишов підкреслив, що повністю згоден із Президентом України, що мають бути рівні правила для всіх, очищення судової системи, подолання корупції та сучасні реформи.

За словами голови Київської ОДА, він позитивно оцінює можливості КМЕФ (Київський міжнародний економічний форум) для налагодження контактів із міжнародними партнерами для залучення інвестицій в область.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.