Tarasovsky Bucha

Нова виборча система

Переглядів: 901Коментарі: 0
Новини регіону
Нова виборча система

Василь Олексюк роз’яснив нові правила виборчої системи в Бучанській ОТГ.

«Хочу проінформувати, що вибори цьогоріч відбуватимуться за новим Виборчим кодексом України та за новою виборчою системою, яка в Україні ще ніколи не практикувалась — це відкриті партійні списки» — повідомив Василь Олексюк. За словами секретаря Бучанської міської ради, нововведенням виборчої системи полягає у тому, що виборяцям необхіно обрати не лише кандидата, а й обов’язково політичну партію, від якої він балотуєтья. Якщо людина обрала політичну партію одну, а кандидата від іншої, то такий бюлетень вважатиметься недійсним. До того ж, виборці повинні бути максимально уважними, адже номер матиме спереду цифру нуль, тобто: 01, 02 і т. д. Крім того, цифри мають написані у такому форматі, як колись писали індекси на поштових листівках, аби ваш бюлетень не виявився недійсним.

Виборці отримають чотири бюлетені:

  • З кандидатами на міського голову;
  • З кандидатами до міської Бучанської ОТГ;
  • З кандидатами до районної ради
  • З кандидатами до обласної ради

До того ж, до міста Буча приєднуються ще вісім сільськитх рад: Бабинецька, Блиставицька, Ворзельська, Гаврилівська, Здвижівська, Луб’янська, Мироцька, Синяківська.

«Наголошу, що мешканці приєднаних сіл та селищ, які увійшли до складу Бучанської ОТГ, вперше голосуватимуть за міського голову та депутатів міської ради Бучанської міської об’єднаної територіальної громади.
Представляти ж інтереси жителів відповідного села, селища у виконавчих органах міської ради буде староста, який затверджуватиметься міською радою на строк її повноважень за пропозицією (поданням) міського голови» — повідомив Василь Олексюк.

Загальна кількість виборців по Бучанській ОТГ становитиме майже 43 тисячі громадян.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.