Tarasovsky Bucha

#небудьбайдужим: бучанці збирають кошти на медичне обладнання для дитячого будинку у Ворзелі

Переглядів: 29Коментарі: 0
Благодійність
#небудьбайдужим: бучанці збирають кошти на медичне обладнання для дитячого будинку у Ворзелі

Керівниця Київського міського будинку дитини ім. М. М. Городецького, який розташований у Ворзелі, повідомила про те, що заклад потребує спеціального медичного обладнання – монітора пацієнта для щоденного обстеження дітей з генетичними патологіями та важкими захворюваннями.

Голова Бучанської міської організації політичної партії "Європейська Солідарність" Юрій Рибальченко та актив ЄС звернулися до бучанців допомогти зібрати кошти на купівлю монітора пацієнта для будинку дитини у Ворзелі.

"На території Бучанської громади у Ворзелі в будинку дитини ім. М.М. Городецького проживають двоє діток з генетичними патологіями та важкими захворюваннями.
Для підтримки життя цих діток потрібне постійне лікування та щоденні дослідження - електрокардіограма, показники частоти дихання, серцевих скорочень, тиску, сатурації та інші фізіологічні дані.
На сьогоднішній день гостро постало питання монітора пацієнта, який робить ці виміри, але коштує від 30 до 100 тис грн. Профінансувати купівлю цього обладнання за бюджетні кошти у стислі терміни неможливо, тому адміністрація будинку звернулася за благодійною допомогою до небайдужих людей та організацій.
Актив «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ просить бучанців допомогти придбати монітор пацієнта для важкохворих діток з Ворзеля. Частину коштів зібрано, але цього недостатньо.
Будемо вдячні за кожну пожертву на рахунок Київського міського будинку дитини ім. М. Городецького", - зазначив Юрій Рибальченко.

Кошти можна перерахувати на розрахунковий рахунок Київського міського будинку дитини ім. М. Городецького з приміткою "Благодійна допомога згідно листа 174 від 08.10.2021":

р/р UA548201720314251001301048968 УДКСУ у Святошинському районі м. Києва. МФО 820172, ЄДРПОУ 222060.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.