Tarasovsky Bucha

Навіщо в Ірпені «тривожні кнопки»?

Переглядів: 119Коментарі: 0
Новини регіону
Навіщо в Ірпені «тривожні кнопки»?

У місті можуть з’явитися «тривожні кнопки». З їх допомогою можна буде швидко повідомити в чергову частину «Муніципальної варти» про небезпечну ситуацію чи надзвичайну подію.

15 тисяч гривень мають виділити на придбання металевих опор, на яких і будуть встановлені переговорні пристрої (за це проголосував виконавчий комітет міської ради).

Керівник комунального підприємства «Муніципальна варта», Микола Ковальчук, розповів, що кошти на закупівлю пристроїв раніше були виділені КП «Ірпінькомунікаціясервіс». Це антивандальні блоки, які приєднуються до камер відеоспостереження. Аби не купувати додаткових камер (це було у 2-3 рази дорожче), вирішили використати ті, які вже працюють у місті.

«Але ці пристрої на щось треба встановлювати. Потрібна конструкція – спеціальний стовпчик. Ці стовпчики теж матимуть антивандальний захист», – розповів Микола Ковальчук.

З його слів, спочатку «тривожні кнопки» з’являться в 3 місцях. «Перша буде біля дитячого майданчика на центральній площі, 2-га – у сквері Сидорука біля 12-ї школи і третя – теж у сквері, біля газконтори – там у нас немає фізичних постів, але є відеокамери. Біля цих кнопок поставимо інформаційні щити з роз’ясненням, як ними користуватися і в яких випадках це робити», – зазначив керівник «Муніципальної варти».

Коли відбудеться реалізація цього пілотного проекту його подальший розвиток винесуть вже на громадське обговорення.

«Ми запитаємо в мешканців міста, як вони вважають – де саме необхідно ставити такі «тривожні кнопки», і вже з урахуванням їхньої думки встановимо ще сім таких пристроїв», – повідомив Микола Ковальчук.

Як вам така ідея? Пишіть в коментарях, де на вашу думку потрібно розмістити такі кнопки.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.