Tarasovsky Bucha

Наркомани попалися: з’явився чат-бот, який відстежує наркотрафік у Telegram

Переглядів: 478Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Наркомани попалися: з’явився чат-бот, який відстежує наркотрафік у Telegram

З недавніх пір, нарко-спам у Telegram буде блокуватися. Після цього речення багато людей можуть видихнути з полегшенням і сказати: «Вау, оце справді круто!». Але яка механіка і як це працює?

Така заява була отримана від прес-служби Національної поліції у Київській області.

Чат-бот надає можливість користувачам поскаржитися адміністрації каналу на акаунт, який здійснював нарко-спам. Вже після заяви його мають заблокувати.

Уся надана інформація буде передаватися на умовах анонімності!

Більш детально про особливості роботи цієї вітчизняної новинки, яка буде попереджувати розповсюдження наркотиків розказали у Київській обласній раді. Там же був присутній начальник Управління протидії наркозлочинності —Кирило Самойленко.

Завдяки цьому чат-боту у Telegram (засновник Павло Дуров) будь-хто із користувачів має змогу надати на акаунт (який здійснює нарко-спам) скаргу адміністрації каналу, після чого він має бути заблокуваний.

Не обійшлося і без Харкова. Створили цей чудо-бот для блокування такого плану інтернет-ресурсів на базі Харківського національного університету внутрішніх справ. Там він вже пройшов перевірку і показав ефективність роботи. Можливо важко повірити, але вже маємо перші результати – є ряд заблокованих «інтернет-магазини», які займалися реалізацією небезпечного психотропу.

Новинку вже також протестували і на теренах Київщини. Наразі поліція області бере її собі на озброєння у боротьбі із наркозлочинністю.

Правоохоронні органи звернулися до громадян з проханням бути активними і не проявляти байдужість.

Якщо помітили ознаки нарко-спаму, повідомляйте про нього новому чат-боту у Telegram.

Назва бота — StopDrugsBot

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.