Tarasovsky Bucha

Наприкінці весни в Ірпені відбудеться 2-й Фестиваль English Drama Fest 2020

Переглядів: 420Коментарі: 0
Афіша
Наприкінці весни в Ірпені відбудеться 2-й Фестиваль English Drama Fest 2020

Звичайно, в такій ситуації, коли в країні оголошено карантин, складно планувати щось грандіозне на найближче майбутнє. Втім, віримо, життя продовжується, отже і культурні заходи мають проводитися.

Тож, інформуємо, що наприкінці весни, 17 травня, в Ірпені відбудеться другий Фестиваль дитячих і юнацьких англомовних театральних студій "English Drama Fest 2020". Про це повідомили на сайті Ірпінської міської ради.

До участі у фестивалі організатори запрошують англомовні дитячі та юнацькі драматичні, музично-драматичні, лялькові театри, театри музичної комедії, артистів розмовного жанру. Вік учасників – від 4 до 18 років.

За словами співорганізаторки фестивалю Анни Король, участь у ньому вже підтвердили театральні колективи з Києва та Бучі, а про свою зацікавленість повідомили представники Житомира, Миколаєва й Одеси.

"English Drama Fest 2020″ – не просто фестиваль, а перш за все спільнота однодумців і культурний рух, заснований на трьох принципах: створення атмосфери творчості, дружби, взаєморозуміння, доброзичливості між організаторами та учасниками; сприяння самовдосконаленню і самоствердженню дітей; надання можливості відчути себе особливим та унікальним!" – зазначається на сторінці мистецької події у Фейсбуці.

Колективи-учасники представлять на суд глядачів і журі малі сценічні форми, моноспектаклі, етюди, сцени з вистав. Учасники змагатимуться у 12 номінаціях і трьох вікових категоріях. Переможців у кожній із них визначатиме незалежне журі. При оцінюванні будуть враховуватися виконавська майстерність, загальне художнє враження від виступу, технічність рухів, видовищність, оригінальність, артистизм, відповідність віковій категорії.

Крім того, під час фестивалю художні керівники театральних студій проведуть майстер-класи для юних акторів.

Засновниками “English Drama Fest 2020” виступають громадська організація “Освітня платформа” і театр “Руда Ворона”. У першому фестивалі, який відбувся торік, взяли участь вісім колективів із різних міст Київщини. Нині він є всеукраїнським, а вже наступного року організатори сподіваються вивести його на міжнародний рівень.

Наразі цей фестиваль, який проводиться під гаслом “Act your dream” (“Зіграй свою мрію”), не має аналогів в Україні.

Фестиваль відбудеться в Центральному будинку культури Ірпеня на вул. Соборній, 183. Заявки на участь подаються до 10 травня.

Контакти оргкомітету:

ел. пошта: englishdramafest2019@gmail.com;

тел.: 0679354248 (Олеся Соколова), 0503879148 (Анна Король).

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.