Tarasovsky Bucha

Між Бучею та Ірпенем побудують торговий центр

Переглядів: 102Коментарі: 0
Новини регіону
Між Бучею та Ірпенем побудують торговий центр

Про це сьогодні з’явилась інформація на сайті Бучанської міської ради. На сьогодні кластер Буча — Ірпінь — Ворзель — швидко зростаючий регіон з населенням близько 100 000. І це показує хороші передумови для реалізації нового проєкту побудови торгового центру.

Відділ містобудування та архітектури міста Буча інформує про початок проведення громадських обговорень.

Площа детального плану території – орієнтовно 2,75 га. Матеріали ДПТ в повному обсязі, в тому числі ТЕП, висвітлені на офіційному веб-сайті Бучанської міської ради. Строк подання зауважень та пропозицій з 02.04.2020р. по 04.05.2020р. Пропозиції можна реєструвати: на електронну пошту за посиланням gromada@bucha-rada.gov.ua або на поштову адресу Бучанської міської ради: Київська область, м. Буча, вул. Енергетиків, 12, 08292

Відповідальна особа з розгляду пропозицій: директор КП «Бучабудзамовник», Гребенюк Анатолій Костянтинович; начальник відділу містобудування та архітектури, Наумов Вадим Юрійович.

Одночасно повідомляємо, що у зв’язку з карантином, про дату та час проведення громадських слухань з питань розгляду матеріалів містобудівної документації буде повідомлено додатково.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.