Tarasovsky Bucha

Мер Бучі Анатолій Федорук взяв на роботу депутатку з Ірпеня

Переглядів: 78Коментарі: 0
Новини регіону
Мер Бучі Анатолій Федорук взяв на роботу депутатку з Ірпеня

Михайлина Скорик, депутатка Ірпінської міської ради від політичної партії «Голос», офіційно працевлаштувалась радницею міського голови Бучі Анатолія Федорука. У штаті мера в Бучанській міській раді вона буде займатися цифровізацією, інноваціями та гендерно збалансованою політикою.

Про це повідомила сама Скорик у соцмережі Фейсбук.

«Стала штатною радницею Бучанського міського голови. Здобувши досвід активізму в Ірпені та мандат депутатки Ірпінської міської ради, я вирішила рухатися далі у місцеву владу, щоб зрозуміти, як місто працює зсередини. Ірпінь і Буча – це типові супутники Києва, кожен зі своїми особливостями, недоліками і перевагами. По суті їх розділяє річка Буча та різні управлінські практики, а об‘єднує спільна історія», - так пояснила своє рішення про співпрацю з Федоруком депутатка з сусіднього Ірпеня.

Як відомо, мер Бучі Анатолій Федорук обраний на минулих виборах від пропрезидентської партїї «Слуга народу». Михайлина Скорик – відома активістка з Ірпеня, яка минулого року виграла вибори і очолила фракцію «Голос» у Ірпінській міській раді, в яку входить ще три депутати.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.