Tarasovsky Bucha

Комунальні тарифи-2022: депутати Бучанської міськради звернулися до Уряду

Переглядів: 35Коментарі: 0
Новини регіону
Комунальні тарифи-2022: депутати Бучанської міськради звернулися до Уряду

30 вересня 2021 року Бучанська міська рада ухвалила звернення до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення початку та сталого проходження опалювального сезону 2021-2022 рр. із наступними пропозиціями:

1. Усунути дискримінаційні норми в договорах на постачання природного газу, а саме:

  • терміни оплати за спожитий природний газ повинні збігатися з термінами оплати населенням за послуги теплопостачання (виключити передоплату/авансові платежі);
  • розмір штрафних санкцій для підприємств теплопостачання повинен відповідати розміру штрафних санкцій для населення; не застосовувати штрафні санкції на заборгованість за природний газ, яка склалася у зв’язку з не оплатою населенням послуг за теплопостачання;
  • визначити цільове призначення та обсяги природного газу за категоріями споживачів.

2. Зафіксувати ціну природного газу для бюджетних установ до кінця опалювального сезону на рівні 12 грн за 1 куб. м, щоб забезпечити безперебійне теплопостачання, зокрема, лікарень, шкіл, дитячих садочків та інших об’єктів соціальної сфери.

3.Спрямувати субвенцію з Держбюджету місцевим бюджетам на погашення різниці в тарифах за період 2021-2022 рр.

Раніше питання встановлення обґрунтованих тарифів на послуги ЖКГ та звернення до Президента України, ВРУ та КМУ у Бучанській міській раді ініціювала фракція «Європейська Солідарність».

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.