Tarasovsky Bucha

КОДА розробляє нові маршрути внутрішніх перевезень в межах області

Переглядів: 33Коментарі: 0
Новини регіону
КОДА розробляє нові маршрути внутрішніх перевезень в межах області

Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін повідомив про роботу над вдосконаленням міжміських та приміських автобусних маршрутів та закликав громаду Київщини вносити свої пропозиції.

«Зараз з командою працюємо над тим, щоб вдосконалити маршрутну мережу міжміських і приміських автобусних маршрутів, у тому числі й тих, які сполучають наші населені пункти зі столицею. Розуміємо всю важливість цього питання, тож маємо на меті зробити транспортне сполучення в області максимально зручним для людей.
Діючу мережу вже проаналізували спільно з експертами Державного автотранспортного науково-дослідного та проєктного інституту. Окрім цього, врахували пропозиції, які надійшли від усіх районних державних адміністрацій, територіальних громад та перевізників і на їх підставі сформували новий проєкт маршрутної мережі», - заявив Володін та зауважив, що зараз проходить стадія громадського обговорення.

Ознайомитись з проєктом можна за посиланням: https://bit.ly/3mqHAJ1.

«Підкреслю, що ми розглядаємо варіанти відкриття нових автобусних маршрутів, аналогів яким до цього не було. Наприклад, йдеться про пряме сполучення між Борисполем і Броварами. Саме тому закликаю всіх жителів області активно долучатись до обговорення та надсилати свої пропозиції», - зазначив голова КОДА Василь Володін.

Пропозиції по вдосконаленню маршрутів можна надіслати на електронну пошту perevez@koda.gov.ua.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.