Tarasovsky Bucha

Клініка Інноваційної Сучасної Стоматології запрацювала в Бучі

Переглядів: 1104Коментарі: 0
Новини регіону
Клініка Інноваційної Сучасної Стоматології запрацювала в Бучі

Красива посмішка - це запорука успіху, яка може відкрити для вас будь-які двері і, що дуже важливо, це фундамент здоров'я в цілому.

Втім лікування зубів для багатьох є досить делікатною темою, а чимало з нас мав і негативний попередній досвід.

Проте мати здорові зуби і впевнено себе почувати прагнуть усі, тож послуг дантиста не уникнути. Аби прийом у стоматолога приніс полегшення і гарні відчуття, слід уважно обирати фахівців і клініку, в якій вони працюють. Необхідно звертати увагу на професіоналізм і кваліфікацію лікарів, технічну оснащеність клініки, використання спеціалістами передових технологій і сучасних матеріалів, а також адекватні ціни. Також, важливу роль відіграє індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Особливо це стосується дитячої стоматології. Мабуть, не одному з нас у дитинстві доводилось переживати болісне втручання тогочасних стоматологів, і спогади про ці події назавжди закарбувались у пам'яті, як найбільший жах у дитинстві. Тому дитяча стоматологія виділена в окремий розділ, оскільки, лікування молочних зубів у дітей має свої особливості.

А де ж знайти таку клініку, лікарі якої б враховували всі ці застереження, і працювали в нашому невеликому містечку?

Нещодавно напередодні Нового року в Бучі відкрилася оновлена клініка інноваційної сучасної стоматології (скорочено КІСС), відома мешканцям за назвою KISS. Вона знаходиться на бул. Б.Хмельницького, 6. Тож, ми вирішили дізнатися про стоматологічні інновації більше і завітали на зустріч із директоркою закладу Іриною Коломієць, аби в ході інтерв’ю дізнатися, що саме змінилося?

Тарасовський Буча (Т.Б.): Ірино, одразу видно, що в приміщенні зроблено якісний ремонт, все просто сяє! А що ще було оновлено в клініці?

Ірина Коломієць (І.К.): В оновленому стані ми перебуваємо вже 4 місяці. І можу сказати, що клініка КІСС змінилася повністю. Це стосується і обладнання, і стоматологічної апаратури. Крім того, ми створили нову команду, спеціалістів, кожен з яких знає свою справу і зможе знайти правильний підхід, навіть до найвибагливішого пацієнта. У нашій команді є люди з таких галузей стоматології як терапія, хірургія, ортопедія. А ще ми зробили ребрендинг, тож тепер КІСС, не просто назва, що в перекладі з англійської означає поцілунок, а й змістовна абревіатура, адже ми Клініка Інноваційної Сучасної Стоматології.

Т.Б.: А як щодо дитячого стоматолога?

І.К.: Звичайно він є. Загалом в клініці 3 стоматологічні кабінети, лікарі працюють змінами, буває не щодня, за попереднім записом. Проте, саме дитячий лікар працює щодня, записатися можна в адміністратора.

Т.Б.: Отже, загалом працює п’ятеро спеціалістів?

І.К.: Саме так, і кожен є сертифікованим фахівцем своєї галузі. Крім того, наші лікарі постійно підвищують свою кваліфікацію, проходять додаткове навчання, семінари, відвідують наукові конференції, аби бути в курсі сучасних трендів. Адже стоматологія – це галузь, яка найбільш стрімко розвивається, тому ми постійно пробуємо нові матеріали, застосовуємо останні стоматологічні методи та прийоми, аби не запізнитися з трендами.

Т.Б.: До речі, про тренди. Зараз стало дуже модним мати «голлівудську» посмішку. І багато хто заради неї згоден пройти серйозне випробування, адже мабуть, мова йде про заміну великої кількості зубів, або накладання вінірів. Розкажіть про це, та й загалом, цікаво, яка саме функція вінірів?

І.К.: Вініри – це керамічні накладки, призначені для встановлення на передні зуби. Встановлювати вініри рекомендується при зміні кольору емалі, наявності яскраво виражених проміжків між зубами, при порушенні форми зуба, а також для маскування таких дефектів зубів як, наприклад, темні плями, смуги на емалі. Таким чином, вініри коригують зовнішні недоліки зубів, надають їм естетичність. А щоб досягти бажаного естетичного ефекту голлівудської посмішки доречно ставити вініри на ширину вашої посмішки, тоді буде витриманий однобарвний і правильний за кольором та формою ряд ваших зубів. Перед початком роботи ми проводимо виготовлення макету ваших майбутніх зубів, тільки після Вашого узгодження форми та кольору ми переходимо до їх виготовлення.

Т.Б.: Тобто виготовляються ніби ідеальні зуби? Чи вони мають якусь стандартну форму?

І.К.: Вініри не мають стандартної форми, їх виготовляють індивідуально для кожного клієнта в лабораторії, зубним техніком, відповідно до зліпків пацієнта, а згодом приклеюються до зуба, що окрім естетики ще укріплює зуби та сприяє їхній довговічності.

Т.Б.: Ірино, скажіть, будь-ласка, скільки загалом коштує консультація лікаря і чи даєте ви гарантію на роботу дантиста?

І.К.: Пацієнт отримує рік гарантії на будь-яку роботу. Але це не означає, що можна нехтувати принципами гігієни порожнини рота. Ми надаємо рекомендації, як слідкувати за зубами, аби пацієнт почував себе комфортно якнайдовше.

Т.Б.: Наприкінці, логічно було б поцікавитися про порядок цін у вашій клініці, аби читачі мали змогу зорієнтуватися перед прийомом.

І.К.: Можу навести наш короткий прайс, він має бути достатнім для порівняння з іншими стоматологіями. Хоча одразу скажу, що, зважаючи на високоякісні матеріали, з якими ми працюємо, високотехнологічне оснащення та високий фаховий рівень лікарів, ціни у нас дуже помірні. Наприклад, фотополімерна реставрація коштує від 600 грн. Якщо вона зроблена під мікроскопом: від 900 грн. Металлокерамічна коронка вартує 1800-2000 грн. А така процедура як професійна чистка "повний комплекс" обійдеться у 1000 грн. Водночас, у нас є система приємних бонусів для наших пацієнтів, зокрема, зараз ми проводимо розіграш, в якому можна виграти знижку від 5 до 10 %. А ще у нас можна придбати подарункові сертифікати, які можуть стати у нагоді, коли необхідно швидко зорієнтуватися з презентом близькій людині. Постійним клієнтам ми також завжди робимо знижку. Тож, звертайтеся до нас, КІСС поруч!

Отже, шановні бучанці, якщо шукаєте якісні послуги зі стоматології, рекомендуємо звертатися в оновлену клініку КІСС за адресою: м.Буча, бул.Б.Хмельницьокого, 6. Viber, Telegram (099) 700 70 17. Сторінка в Інстаграм @kicc_dent

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.