Tarasovsky Bucha

Київська облрада виділить ще 7,5 млн грн на садочок у Синяку

Переглядів: 25Коментарі: 0
Новини регіону
Київська облрада виділить ще 7,5 млн грн на садочок у Синяку

На благоустрій території у новому садочку у селі Синяк Бучанського району Київської області з обласного бюджету Київщини буде виділено 7,5 млн грн. Кошти будуть прийняті до місцевого бюджету Бучанської міської ради у вигляді міжбюджетного трансферту.

Про це йдеться у проекті рішення дев’ятнадцятої позачергової сесії Бучанської міської ради, яка має відбутися сьогодні, 13 серпня, згідно розпорядження Бучанського міського голови Анатолія Федорука.

Також на цій сесії депутати розглянуть питання про зміни до дохідної та видаткової частин місцевого бюджету Бучанської міської територіальної громади на 2021 рр та мають затвердити видатки у розмірі майже 6,4 млн грн на співфінансування з Київською обласною радою.

Зокрема, на реконструкції доріг у Бучі - по вул. Парковій, від озера Бучанського міського парку до вул. Сілезька, та по бульвару Л. Бірюкова.

На минулій 18 сесії депутати внесли зміни до місцевого бюджету Бучанської міської територіальної громади на 2021 рік і передбачили видатки на заходи «Нової української школи» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» на суму 4 086 000 грн. Прийняли субвенцію з обласного бюджету та передбачили видатки на добудову дошкільного навчального закладу на 75 місць в с. Синяк Бучанського району Київської області. Передбачили фінансування робіт з реконструкції з добудовою загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів по вул. Малиновського,74 в м. Буча Київської області в рамках реалізації Надзвичайної кредитної програми на відновлення України.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.