Tarasovsky Bucha

Карантин продовжено до 11 травня

Переглядів: 409Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Карантин продовжено до 11 травня

В середу 22 квітня, на засіданні Кабінету міністрів України, було продовжено карантин в країні до 11 травня. При цьому ніяких послаблень до цієї дати не планується.

Термін дії обмежень, який повинен був завершитися 24 квітня, продовжений до понеділка, 11 травня. "При прийнятті рішення ми спиралися на моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ, які свідчать, що пік захворюваності може наступити на початку травня", - повідомив прем'єр-міністр Шмигаль в своєму Telegram-каналі.

"Уряд має чіткий план виходу з карантину, який складається з 5 етапів. Стартову точку цього плану ми називаємо "День К". Для його початку є дві умови: по-перше, якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання в країні не змінюється або коливається в межах 5%. По-друге, лікарні заповнені пацієнтами з Covid-19 менш ніж на 50% ", - повідомив прем’єр-міністр.

Уряд розраховує, що "День К" настане 12 травня. До цього терміну уряд працює над декількома завданнями: поступово збільшує кількість тестувань, покращує забезпечення лікарень і медиків, вводить систему Е-контролю за самоізоляцією як альтернативу обсервації і розробляє нові соціальні стандарти. Це перш за все носіння засобів індивідуального захисту, дотримання соціальної дистанції і постійна дезінфекція.

"Україна неодмінно повернеться до звичного ритму життя, але загроза, на жаль, найближчим часом не зникне. І ми разом з усім світом повинні навчитися жити в нових умовах", - написав Шмигаль.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.