Tarasovsky Bucha

Як вшанували пам’ять загиблих під час визволення Бучі від нацистів

Переглядів: 291Коментарі: 0
Новини регіону
Як вшанували пам’ять загиблих під час визволення Бучі від нацистів

Сьогодні об 11:00 біля пам’ятнику Слави зібралися мешканці міста аби вшанувати пам’ять героїв, які боролися за визволення міста. Були присутні декілька класів школярів.

Біля меморіалу горів Вічний вогонь.

На заході був присутній заступник міського голови Шепетько Сергій Анатолійович. Він виступив зі промовою, наголосивши на мужності всіх тих, хто боровся за визволення міста. При цьому, згадав і про АТО, що в 2014 наші бійці на сході країни пішли обороняти нашу країну і продовжують робити це і по сьогоднішній день.

Із промовою виступав голова Київської обласної організації інвалідів війни збройних сил та учасників бойових дій, полковник Говоров Володимир Васильович.

«6 листопада не червоний день у нашому календарі, але він червоний за змістом, за своєю історичною значимістю. Цього дня 43 року було звільнено Київщину, було звільнено наше місто Буча».

Також, до слова був запрошений голова Бучанської організації інвалідів війни збройних сил та учасників бойових дій — Олександр Щербак. Він подякував усім, хто прийшов, зокрема, школярам.

«Коли звільняли Яблуньку і Бучу, то напевне сонце було в кожного в душі».

Після урочистості і всіх промов, відбулося покладання квітів.

Цей день назавжди залишиться у пам’яті багатьох, а майбутнє покоління має теж не забувати такі важливі дати.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.