Tarasovsky Bucha

Як в Бучі будуть боротися із сміттям?

Переглядів: 99Коментарі: 0
Новини регіону
Як в Бучі будуть боротися із сміттям?

У Бучі пройшло засідання ради директорів Українського виробничо-екологічного об`єднання із заготівлі та використання вторинних матеріальних ресурсів «Укрвторма».

Мер міста, Анатолій Федорук, привітав усіх учасників, які обговорювали питання в глобальному ключі. На засіданні мер робив акцент на важливості розгляду загальнодержавного питання.

Дуже важливо, щоб для розв’язання цього питання відбувалася співпраця між представниками влади, мешканцями міста і, звісно ж, переробниками.

Діана Новікова (представник Міністерства енергетики) доповідала стосовно державної політики у сфері поводження з побутовими відходами.

За мету для себе учасники поставили напрацювати пропозиції для формування пріоритетів екологічної політики в Україні. Ще важливий момент — розробка напрацювання для внесення пропозицій у законопроекти щодо упаковування товарів та її відходів (впровадження досвіду світової арени у роботі).

Насправді, актуальність теми важко переоцінити, тому результати цієї зустрічі можуть найближчим часом попередити сміттєвий айсберг у нашій країні.

В головному навчальному центрі “Зелена Буча” пройшла конференція ради директорів об`єднання “Укрвторма”.

У засіданні ради директорів взяли участь спеціалізовані підприємства із 15 областей України. Учасники обговорили державну політику у сфері поводження із побутовими відходами та зробили ряд пропозицій щодо удосконалення законодавства.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.