Tarasovsky Bucha

Як бучанці відзначали свято Незалежності в районі Тарасівський. Фоторепортаж

Переглядів: 51Коментарі: 0
Новини регіону
Як бучанці відзначали свято Незалежності в районі Тарасівський. Фоторепортаж

23 серпня, у День державного прапора України, у Бучі в мікрорайоні Тарасівський відбулося свято до 30-річчя Незалежності України. Організаторами заходу виступили Голова Бучанської міської організації Політичної парті «Європейська Солідарність», депутат міськради Юрій Рибальченко, компанія «R-Building Cо» та ЖК «Millenium State». На фасаді житлового комплексу біля концертного майданчику організатори розмістили прапор України незвично великих розмірів.

Святкові заходи розпочалися з офіційної частини привітанням від Голови ЄС Бучанської ОТГ Юрія Рибальченка, депутата Київської обласної ради від фракції ЄС Галини Єрко та голови фракції ЄС у Бучанській міськраді Катерини Українцевої.

У своєму привітанні Юрій Рибальченко зазначив:

"30 років тому, 23 серпня 1991 року, народні депутати внесли до зали Верховної Ради синьо-жовтий український прапор, який досі зберігається у музеї українського парламенту. А наступного дня, 24 серпня, Україна проголосила Незалежність.
Свобода для України – найбільша цінність. І кожен із нас має берегти ці два кольори нашої Державності у своєму серці та передавати любов до України своїм дітям, внукам та майбутнім поколінням".

Під час офіційної частини відбулося нагородження подяками та подарунками учасників бойових дій з Бучанської громади, які служили та обороняли державні кордони на сході України.

Дітей розважали аніматори різноманітними конкурсами, естафетами та інтерактивними іграми, а дорослі бучанці насолоджувалися популярними музичними творами від саксофоністки, артистки національного оркестру України та учасниці багатьох шоу України, Європи та Азії IVA SAX.

Справжнім вибухом емоцій для мешканців Бучанської громади став сольний концерт фіналіста музичного конкурсу «Голос країни» TYOMA PAUCHEK, який заспівав улюблені хіти відомих українських виконавців.

Святковий вечір закінчився трансляцією фільму-драми «Донбас» від українського режисера Сергія Лозниці.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.