Tarasovsky Bucha

Ірпінським школярам презентували профорієнтаційну платформу

Переглядів: 77Коментарі: 0
Новини регіону
Ірпінським школярам презентували профорієнтаційну платформу

Днями Ірпінський міський центр зайнятості організував для учнівської молоді міста профорієнтаційну зустріч в Університеті Державної фіскальної служби України. Про це повідомили на сторінці центру в Фейсбуці.

Так, організатори заходу ставили собі за мету ознайомити підлітків із усіма можливостями дистанційного отримання профорієнтаційних послуг. Фахівці центру зайнятості презентували діагностичну профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа», в ході якої розповіли учням про оптимальні шляхи визначення майбутнього фаху, порадили, як не розгубитися у великому світі професій та як зробити правильний вибір із урахуванням ситуації на ринку праці.

До заходу долучилися представники кафедри товарознавства та техногенно-екологічної безпеки. Навчально-наукового інституту інформаційних технологій Університету ДФС. Вони провели майстер-клас і презентацію професії «товарознавець та експертиза в митній справі», окреслили переваги навчання за цим напрямом. Тож, учні дізналися про умови вступу й навчання, а ще побували в аудиторіях і лабораторіях, де змогли побачити процес роботи фахівців цієї галузі.

За матеріалами itvua.tv

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.