Tarasovsky Bucha

Ірпінчан навчать як надавати першу медичну допомогу

Переглядів: 168Коментарі: 0
Афіша
Ірпінчан навчать як надавати першу медичну допомогу

Коли: 2 листопада

О котрій: об 11:00

Де: на парковці стадіону Чемпіон

В цей день відбудеться майстер-клас з надання першої медичної допомоги. Проводити його буде головний лікар первинної медицини Андій Левківський.

Про це стало відомо зі сторінцки Антона Головенко у фейсбук.

В регіоні статистика ДТП досить невтішна. Дуже часто, на жаль, з трагічними наслідками. Не будемо зараз усі перераховувати, варто лише згадати смерть мотоциклістів. Навіть дуже досвідчені водії не застраховані від таких випадків, адже на трасі є повно інших водїв і пішоходів. Більшість з нас могли бути свідками таких подій.

  • А чи кожен знає як правильно себе вести під час ДТП?
  • Яким чином ти можеш допомогти? Чи, можливо, краще взагалі не втручатись (бувають і такі випадки)?
  • Кому з потерпілих першому надавати допомогу, а хто міг би дочекатись своєї черги? (правильний розподіл рівня загрози здоров’ю людини)
  • Як правильно транспортувати потерпілих? Зупинка кровотечі, серцево-легенева реанімація та різні способи зупинити істерику.

Про все це 2 листопада об 11:00 вам розкажуть на тренінгу.

Андрій Левківський (головний лікар) 8 років пропрацював за кваліфікацією реаніматолог-анестезіолог в реанімації. Виходячи з досвіду, він як ніхто інший знає особливості дій при допомозі в таких обставинах. Також Андрій Євгенійович сам є водієм з чималим стажем і має великий досвід надання допомоги у самих різних життєвих ситуаціях.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.