Tarasovsky Bucha

Громади Київської області проти визнання Бучі райцентром

Переглядів: 170Коментарі: 0
Новини регіону
Громади Київської області проти визнання Бучі райцентром

Визнання Бучі районним центром не відповідає методиці, затвердженій Кабміном – повідомили голови громад Київської області.

Вони виступають проти того, щоб адміністративним центром майбутнього району стало місто Буча. Половина громад виступають за центр району в Ірпені, а інша половина — у Вишгороді.

Щодо визнання райцентром міста Ірпінь до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля звернулись: в.о. Ірпінського міського голови Андрій Литвинов, Горенська сільський голова Анатолій Драпей, Козинцовскій сільський голова Володимир Вигінна, Бузовський сільський голова Сергій Кіжлай, в.о. Коцюбинського селищного голови Сергій Даниш, голова Михайлівка-Рубежівська сільради Андрій Помазан та більшість депутатів Вішнівської міської ради.

Також Бучу не бачать районним центром наступні голови громад: Ростислав Кириченко, Валерій Потієнко, Андрій Слепченко, Георгій Єрко, Олексій Момот. Натомість вони пропонують, щоб центром Ірпінського району було місто Вишгород.

Під час наради 9 червня в Київській обласній державній адміністрації т.в.о. голови КОДА Василь Володін заявив, що більшість громад хочуть, щоб центр був саме в Бучі.

10 червня під стінами Кабміну пройшла акція протесту, на якій жителі Київської області закликали міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова підтримати формування Ірпінського району з центром в місті Ірпінь, який, на їхню думку, найбільше за всіма критеріями відповідає принципам формування районів і має всю необхідну інфраструктуру.

Протестуючі відзначали, що на території Ірпінської міської територіальної громади вже успішно працюють і не вимагають фінансових витрат на створення державні та комунальні установи. До того ж в квітні було відреконструйовано та обладнано новітнім медичним обладнанням інфекційне відділення Ірпінської центральної міської лікарні.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.