Tarasovsky Bucha

Гостомельське шосе засяє по-новому

Переглядів: 140Коментарі: 0
Новини регіону
Гостомельське шосе засяє по-новому

Київська міськдержадміністрація розпорядилася побудувати нову мережу зовнішнього освітлення на ділянці Гостомельського шосе від кордону з Києвом до поста дорожньої поліції "Гостомель". Але є важливе уточнення: нове освітлення з'явиться тільки по одній стороні — в напрямку Гостомеля. Також, це відбудеться не раніше 2020 року.

Будівництво заплановано на 2019-2020 роки (згідно з документом)

В розпорядженні визначено, що замовником будівництва виступає КП "Київміськсвітло"(*). Підприємству доручено отримати вихідні дані для проектування будівництва, вибрати підрядника для виконання робіт і в 2019 році забезпечити розробку проектної документації.

Також, в ході укладення договору з підрядником КП має прописати в ньому гарантійний термін експлуатації об'єкта будівництва на термін не менше 10 років.

На термін проведення будівельних робіт "Київміськсвітло" має узгодити з Управлінням патрульної поліції Києва схему дорожнього руху.

Фінансове питання, тобто гроші, які будуть надані для робіт, здійснюватиметься в рамках Програми економічного і соціального розвитку Києва на 2018-2020 роки.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника голови КМДА — Дмитра Давтяна.

Наразі за цим маршрутом справді є проблеми: не вистачає освітлення у вечірній і нічний час в межах лісової зони. Нове освітлення, навіть з однієї строни мало б покращити ситуацію, а також, зменшити кількість аварій на цій трасі.

* КП “Київміськсвітло” (ЄДРПОУ: 03360905)

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.