Tarasovsky Bucha

Головний форум країни «Happy Woman» відбудеться в Ірпені

Переглядів: 423Коментарі: 0
Афіша
Головний форум країни «Happy Woman» відбудеться в Ірпені

Початок весни мабуть у всіх з нас асоціюється з романтикою, ніжними пролісками та тюльпанами, міжнародним жіночим днем 8 березня та й загалом із жіночністю.

І хоча жінок прийнято називати слабкою статтю і серед працедавців протягом тривалого часу панувала думка, що брати жінку на роботу ризиковано, тому що вона може в будь-який момент піти в декрет, а працедавцю доведеться шукати їй заміну. Набагато безпечнішим вважалося наймати чоловіків. Наше сучасне життя внесло корективи навіть у цей стереотип. З моменту, як на нашій землі почалися бойові дії, ми все частіше зіштовхуємося з новими міркуваннями працедавців. Тепер брати на роботу чоловіка означає так само приймати ризик, що його мобілізують. При цьому, якщо, йдучи в декрет, жінка полишає роботу з доброго приводу, чоловік при мобілізації йде з роботи з дуже тривожної причини. Це нова і дуже сумна реальність нашого життя.

В багатьох журналах, блогах, на форумах можна прочитати, що на шляху до успіху необхідно перебороти свої страхи. З цим важко і безглуздо сперечатися, адже у жінок ще більше перепон та страхів, ніж у чоловіків. Адже, як співав Джеймс Браун, «It's A Man's Man's Man's World». І в цьому «світі чоловіків» за ще одним стереотипом потрібно вміти «розштовхувати ліктями» своїх конкурентів. Втім, приклади успішних і реалізованих у професії жінок доводять, що секрет успіху полягає не в готовності безстрашно йти напролом, а в здоровій комбінації впевненості у власних силах, спроможності перебороти свої страхи та у легкому побоюванні схибити чи наробити помилок. Важливо не сумніватися у свої силах, але корисно іноді засумніватися у правильності своїх дій. Головне - потрібно робити свою справу із задоволенням.

Наприкінці місяця 28 березня, на жінок чекає яскрава подія: в нашому регіоні відбудеться великий всеукраїнський форум «Happy Woman» (англ. Щаслива жінка, - прим.ред.). Цього дня буде гаряче від нових ідей, відкриттів, емоцій, знайомств і відомих імен!

На цьому форумі зберуться жінки, які розуміють, наскільки важливо бути щасливими і неповторними, а також добре знають, що для цього потрібно, вміють надихати на неймовірні перетворення, заряджати на позитив та високий результат.

Як інформують організатори, захід відбудеться у Конференц-холі «Ірпінь».

Серед спікерів Головного форуму країни будуть такі непересічні українські постаті, як Маргарита Січкар, Сніжана Єгорова, Юлія Кацьянова та інші успішні жінки, які зуміли зробити себе самі і переконані: ключі для щастя знаходяться в кожній із жінці – потрібно лише вміти ними користуватися.

Тож, на вас чекають:

  • секрети успіху від відомих людей України;
  • нові знання, які неодмінно знадобляться у вашому житті;
  • нетворкінг за келихом шампанського;
  • романтичний саксофон;
  • подарунки від спонсорів і партнерів;
  • незабутні враження від спілкування;
  • легка і позитивна атмосфера заходу та багато іншого.

Сторінка Форуму - https://www.facebook.com/events/489408405335012/permalink/503681750574344/

Реєстрація та квитки - https://2event.com/ru/events/1856561

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.