Tarasovsky Bucha

Федорук обіцяє 25 тисяч нових робочих місць, логістичний хаб та зменшення заторів у Бучі

Переглядів: 22Коментарі: 0
Новини регіону
Федорук обіцяє 25 тисяч нових робочих місць, логістичний хаб та зменшення заторів у Бучі

Бучанський міський голова Анатолій Федорук дав інтерв’ю інформагентству УНІАН.

За словами міського голови Анатолія Федорука, чи не основним досягненням містян і муніципалітету стало те, що Буча не перетворилася на черговий спальний район Києва, зберігши всі особливості окремого міста.

"У нас є вся необхідна інфраструктура міста, у нас є свої особливості, яких нема у Києві. В Бучі комфортно жити, працювати і вести бізнес. Це все завдяки людям, мешканцям Бучі, які за останні років 5 дуже змінилися - стали ще вимогливішими до себе й влади. Відтак, є потужний попит на зміни і місто розвивається швидко", - сказав мер.

За його словами, невдовзі Буча вирішить свою транспортну проблему - корки, які створюють дискомфорт містянам у пікові години вранці й увечері. Річ у тім, що об’єднана територіальна громада Бучі реалізовує перший на Київщині масштабний промисловий проект - Bucha Techno Garden.

"Цей проект ми реалізуємо спільно з урядом. Це індустріальний парк. Ви певно знаєте, що нещодавно Верховна рада ухвалила закон про індустріальні парки. І мені дуже приємно, що ми рухаємося паралельними курсами в одному напрямку. Цей проект дасть можливість у Північно-Західному регіоні Києва створити 25 тисяч нових робочих місць. І це не декларативні цифри, а повністю розраховані і спроектовані об’єкти. Австрійська компанія Екософт вже викупила територію в 21 гектар, проектує і вже найближчим часом приступить до будівництва IT-центру. Ми маємо всю підтримку і з боку обласної влади і з боку уряду. В підтвердження цього є фінансування усіх цільових програм. Я думаю що цей проект вирішить питання трудової міграції, який сьогодні створює дискомфорт на дорогах Бучі", - пояснив Анатолій Федорук.

Він також відзначив, що реалізація такого проекту була б неможлива без адмінреформи - тобто без об’єднання територіальних громад в одну велику Бучанську громаду.

"Буча самостійно або будь-яка селищна громада не змогла б охопити такий проект. Натомість об’єднання територіальних громад дало таку можливість. Площа Бучанської громади - 3600 гектарів. Здебільшого це землі приватної власності. Ми передбачили також і промзону на території індустріального парку - 86 гектарів. Ми проектуємо поруч з курортним Ворзелем також медичний кластер. А враховуючи, що у нас є авіабудівне підприємство ДП "Антонов", тож ми співпрацюємо з ним і реалізовуємо логістичний хаб на базі аеропорту Антонов", - розповів Федорук.

Більше про це – за посиланням

*фото - Бучанська міська рада

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.