Tarasovsky Bucha

Екологічні рішення та новий дитячий садочок - найбільші потреби Мироцького

Переглядів: 68Коментарі: 0
Новини регіону
Екологічні рішення та новий дитячий садочок - найбільші потреби Мироцького

У п’ятницю, 24 вересня, депутати Бучанської міськради від фракції «Європейська Солідарність» Юрій Рибальченко, Наталія Єфимович, Ольга Продан та Сергій Саврей провели виїзну нараду у селі Мироцьке.

Разом із колегою по раді Тетяною Сашко, округ якої знаходиться у цьому селі, обговорили питання, які найбільш хвилюють мешканців. Про це йдеться у повідомленні Бучанської організації ЄС.

Екологія

В селі лишається невирішеною проблема забруднення навколишнього середовища та водойм через розташовані в ньому відстійники біохімічного виробництва, яке перебуває в приватній власності, та відсутність централізованої мережі каналізації.

У літній період необхідно ввести додаткові рейси комунальної техніки для вивозу сміття.

Відсутня культура сортування сміття. Є випадки забруднення навколишнього середовища будівельними та іншими небезпечними для екології матеріалами.

Дошкільна освіта

Мироцькому потрібен дитячий садочок. На даний момент розроблений проект.

Інфраструктура та комунальне господарство. Мироцькому, як і більшості українських сіл, необхідні асфальтовані дороги.

Мироцькому виділено фінансування на облаштування зони відпочинку навколо одного із ставків із бюджету громади та державного бюджету.

На території села заплановане будівництво IT-центру в рамках співробітництва Бучанської міської ради та Уряду. Це сприятиме розвитку нової інфраструктури та створенню нових робочих місць як у селі, так і по всій громаді.

«Питання екології, будівництва садочку, доріг – непрості для вирішення, оскільки вимагають великих інвестицій та підтримки на рівні обласної та державної влади. Фракція депутатів «Європейська Солідарність» готова підтримувати рішення Бучанської міської ради задля їх вирішення.
Також депутати ЄС найближчим часом підготують пропозиції по організації пунктів прийому вторинної сировини у Мироцькому та інших селах громади, які стануть економічно привабливими для мешканців і сприятимуть збереженню навколишнього середовища в громаді», - зазначено у повідомленні.

Нещодавно повідомлялося, що Голова Бучанської міської організації «Європейська Солідарність», депутат міськради Юрій Рибальченко відвідав Бабинці, Здвижівку та Луб’янку.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.