Tarasovsky Bucha

Двомісячик благоустрою. В Бабинцях староста з рибалками прибрали берег ставка

Переглядів: 32Коментарі: 0
Новини регіону
Двомісячик благоустрою. В Бабинцях староста з рибалками прибрали берег ставка

Андрій Купраш, староста у селищі Бабинці та селі Буда-Бабинецька, та активісти громадської організації "Клуб рибалок - любителів "КРУЧА" у суботу провели толоку біля водойми.

«В рамках осіннього двомісячника по санітарній очистці та благоустрою територій населених пунктів Бучанської МТГ сьогодні взяв участь у прибиранні побутового сміття навколо заводського ставка в нашому селищі.
Разом зі мною в толоці також взяли участь члени громадської організації "Клуб рибалок - любителів "КРУЧА". Було вивезено сміття зібране навколо всього ставку в кількості 15 мішків.
Дякую всім членам ГО "КРЛ "КРУЧА" за співпрацю щодо наведення благоустрою на даній водоймі», - зазначив Андрій Купраш та повторно звернувся до селян з проханням прибрати прибудинкові території біля своїх осель.

Нещодавно повідомлялося, що староста бучанських сіл Бабинці та Буда-Бабинецька Андрій Купраш, закликав мешканців упорядкувати свої прибудинкові території в рамках осіннього двомісячника благоустрою, який оголошено Бучанською міською радою з з 22 вересня до 22 листопада, та нагадав про штрафи.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.