Tarasovsky Bucha

Депутатка міськради створила групу у фейсбуці для обговорення якості освіти в бучанських школах

Переглядів: 19Коментарі: 0
Новини регіону
Депутатка міськради створила групу у фейсбуці для обговорення якості освіти в бучанських школах

Ольга Продан, депутатка Бучанської міськради від фракції «Європейська Солідарність» та секретар гуманітарної комісії разом із активом батьків учнів, які вчаться в бучанських школах, створили у фейсбуці групу для обговорення якості освіти.

«Мене, як маму двох школярів, дуже хвилює рівень підготовки наших дітей до дорослого життя. Бо саме від їхніх знань, які даються у школі, залежить і вибір професії, і здатність самостійно адаптуватися в суспільстві, і загалом стати успішною та щасливою людиною в своєму житті.
У Бучанській міській раді працюю секретарем в комісії з гуманітарних питань, яка займається напрямками охорони здоров’я, освіти, культури, духовності, молодіжної політики, спорту, цивільного захисту населення та надзвичайних ситуацій. Також, як депутатка, працюю з мешканцями нашої громади, яких також хвилює якість освіти в бучанських школах, ліцеях та інших навчальних закладах.
Саме тому за моєї ініціативи та участю батьків, які виховують учнів бучанських шкіл і які хочуть якісних освітніх послуг для своїх дітей, була створена група у фейсбуці «Якісна освіта – законне право». В ній представники Бучанської громади обмінюються досвідом та пропозиціями щодо покращення умов навчання та підвищення рівня знань у школах.
Запрошую приєднатися до нашої групи мам, тат, бабусь, дідусів, працівників сфери освіти - усіх тих, хто опікується учнями бучанських закладів освіти.
Давайте обмінюватися інформацією, пропозиціями, досвідом, скаргами та разом створювати якісний освітній простір та успішне майбутнє для наших дітей», - написала Ольга Продан у своєму фейсбуці.

Приєднатися до групи можна за посиланням

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.