Tarasovsky Bucha

Депутат з дружиною будують будинок багатодітній родині з Бучі. Відео, фото

Переглядів: 175Коментарі: 0
Благодійність
Депутат з дружиною будують будинок багатодітній родині з Бучі. Відео, фото

Мар’яна Рибальченко, дружина депутата Бучанської міської ради Юрія Рибальченка від фракції «Європейська Солідарність», повідомила про те, що тривають роботи з будівництва будинку для малозабезпеченої родини з Бучі, яка постраждала від пожежі у серпні.

Вона зауважила, що на сьогоднішній день зібрано 42883 грн пожертв від небайдужих бучанців, але для завершення усіх робіт цих коштів недостатньо.

«Друзі, ми продовжуємо збір для сім’ї, яка постраждала від пожежі! Ми не зупинялись, після демонтажу почали зводити стіни кімнат. Я знову звертаюсь до вас з проханням збору коштів!
Наразі на карті зібрано 42883 грн. Поки що ми їх не витрачали, оплачуємо зарплати і збираємо матеріали зі спільними зусиллями з усіма небайдужими, хто відгукнувся підтримати!», - написала Мар’яна Рибальченко у себе на фейсбуці.

Кошти на відбудову будинку багатодітної родини можна переказати на карту Приватбанку 4149629310720198 (Рибальченко Мар’яна Іванівна).

Як відомо, Голова «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ, депутат міськради Юрій Рибальченко разом із дружиною, колегами та партнерами по бізнесу допомагають відновити будинок після пожежі родині з дев’яти осіб, в якій проживають малолітні діти, людина з інвалідністю та пенсіонерка.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.