Tarasovsky Bucha

Депутат Рибальченко вдруге став студентом

Переглядів: 54Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
Депутат Рибальченко вдруге став студентом

Депутат Бучанської міської ради та Голова «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ Юрій Рибальченко отримає другу вищу освіту в Навчально-науковому інституті публічного управління та державної служби при Київському Національному університеті ім. Т.Г. Шевченка.

Про це Юрій Рибальченко повідомив на своїй публічній сторінці у фейсбуці.

«Друзі, я став студентом престижного київського ВУЗу! Мене зараховано до Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби при Київському Національному університеті ім. Т.Г. Шевченка!
Одинадцять років тому я отримав вищу економічну освіту у нашому рідному Національному університеті податкової служби України. Ці знання допомогли мені започаткувати та вести власний бізнес у галузі будівництва.
Але прийшов новий і дуже цікавий етап розвитку для мене.
Майже рік я – депутат Бучанської міської ради, а нещодавно очолив Бучанську міську організацію Політичної партії «Європейська Солідарність».
Мені потрібні нові знання з публічного управління, адміністрування, регіональної політики, місцевого самоврядування, управління суспільними процесами та інші навички, які допоможуть успішно вести депутатську роботу та ефективно займатися громадсько-політичною діяльністю», - зазначив Голова «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ.
«Сподіваюся, що знання даватимуться легко і за півтора роки я зможу порадувати своїх наставників впевненими знаннями, себе - високими оцінками, а громаду і рідну партію – ефективністю та успішно реалізованими проектами.
Радію, що разом зі мною за партою будуть колеги-депутати з Бучанської громади», - написав політик та побажав собі та колегам успіхів у навчанні.

Нещодавно Юрій Рибальченко опублікував відеорепортаж зі святкування 30-річчя Незалежності України.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.