Tarasovsky Bucha

Депутат Рибальченко допомагає багатодітній родині відновити будинок після пожежі. Фото

Переглядів: 86Коментарі: 0
Благодійність
Депутат Рибальченко допомагає багатодітній родині відновити будинок після пожежі. Фото

Голова «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ, депутат міськради Юрій Рибальченко разом із дружиною, колегами та партнерами по бізнесу допомагають відновити будинок після пожежі родині з дев’яти осіб, в якій проживають малолітні діти, людина з інвалідністю та пенсіонерка.

Про це Рибальченко повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці.

«Нещодавно сталася біда в нашій громаді - пожежа в приватному секторі Бучі. Спалахнув будинок, в якому проживало декілька родин. В одній частині будинку проживала сім’я із 9 осіб, серед яких – більшість дітей, людина з інвалідністю та пенсіонерка.
Вчора я та мої колеги приїжджали на місце пожежі і спілкувались із родиною, яка потребує допомоги, та мешканцями навколишніх будинків. Сусіди і небайдужі бучанці згуртувалися та зібрали кошти, щоби придбати найбільш необхідні речі, організували тимчасове житло для потерпілих унаслідок пожежі.
Але невдовзі осінь, дощі та холод. І вже зараз потрібно відновлювати будинок після пожежі.
Сьогодні ми розпочинаємо демонтаж даху, зранку працюють наші будівельники і техніка. До нас приєдналися наші партнери по бізнесу. На даному етапі ми організовуємо демонтаж зруйнованих конструкцій, після цього необхідно розпочати будівництво будинку.
Частину необхідних матеріалів та робіт ми забезпечимо, але цього недостатньо і потрібні додаткові кошти», - розказує Юрій Рибальченко.

Він також зауважив, що його дружина Мар'яна Рибальченко організувала збір коштів для відновлення зруйнованого від пожежі будинку та звернувся до громади з проханням допомогти родині.

«Я прошу не залишатися байдужими до біди у нашій громаді та долучитися до збору коштів для постраждалих бучанців. Будь-яка сума буде вагомим та важливим внеском для великої родини», - написав депутат та вказав реквізити банку, куди можна пожертвувати кошти.

Дружина політика Мар’яна Рибальченко також повідомила про допомогу у відновленні будинку та пообіцяла публічно звітуватися про витрачені кошти.

«Хлопці від ранку розбирають дах і чистять все для того, щоб розпочати відновлення будинку.
Я отримую на карту кошти, про суми буду звітувати, розміщуючи скрін карти», - написала Мар’яна у фейсбуці.

Вона також зауважила, що окрім фінансової підтримки, допомога потрібна в меблях, аби після ремонту облаштувати будинок.

У неділю постраждалій від пожежі родині з Бучі було зібрано вже близько 15 тис грн.

Кошти на відбудову будинку багатодітної родини можна переказати на карту Приватбанку 4149629310720198 (Рибальченко Мар’яна Іванівна).

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.