Tarasovsky Bucha

День Незалежності України у Бучі -2021. Відео- та фоторепортаж

Переглядів: 46Коментарі: 0
Новини Тарасівського району
День Незалежності України у Бучі -2021. Відео- та фоторепортаж

23 серпня, у День державного прапора України, в Бучі відбулося святкування 30-річчя Незалежності України за підтримки депутата Бучанської міськради, голови Бучанської міської організації Політичної партії «Європейська Солідарність» Юрія Рибальченка.

Юрій Рибальченко поділився враженнями зі свята:

«Трохи емоцій зі свята до Дня незалежності, яке відбулося 23 серпня в моєму окрузі в районі Тарасівський.
Я та моя родина провели цей день з бучанцями і дуже задоволені приємним спілкуванням та доброзичливою атмосферою, яку ми разом створили.
Дякую учасникам бойових дій за те, що завітали до нас. Дякую дорослим і діткам, нашій молоді та всім, хто разом з нами відзначив 30 років Незалежності України.
Також хочу подякувати тим, хто підтримав мою ініціативу проведення цього свята – це колеги з «Європейської Солідарності» Київщини. Дякую тим, хто був поруч і допоміг організувати. Перш за все це моя дружина Мар'яна Рибальченко, мої колеги по бізнесу та команда з «Європейської Солідарності» Бучанської ОТГ.
З такою підтримкою можна впевнено рухатися вперед, робити добрі справи для рідної Бучанської громади та допомагати «Європейській Солідарності» будувати успішну Україну», - написав він у фейсбуці та опублікував відеосюжет.

Також додаємо фоторепортаж із цих святкових заходів.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.