Tarasovsky Bucha

Даєш тепло! У Бучі розпочався опалювальний сезон

Переглядів: 412Коментарі: 0
Новини регіону
Даєш тепло! У Бучі розпочався опалювальний сезон

Опалювальний сезон у громаді (згідно з документом) мав розпочатися вчора, 8 жовтня 2019 року. Мер міста Бучі, Анатолій Федорук, видав особисто розпорядження «Про початок опалювального сезону в Бучанській міській об’єднаній територіальній громаді у 2019-2020 році».

Важливий момент: Підключення місцевих жителів до систем теплопостачання буде здійснюватися лише за наявності актів готовності до опалювального сезону, а також, погашенні заборгованості за енергоносії та проведених розрахунках. (Останній пункт досить вагомий, позаяк ми в попередніх постах зазначали, що є чималі заборгованості у мешканців міста, у зв’язку з чим можуть виникнути проблеми з підключенням опалення).

Усім керівникам підприємств, організацій і установ потрібно забезпечити контроль за безумовним виконанням положень порядку підключення споживачів до системи теплопостачання та відповідних вимог.

Процес підключення місцевих жителів до системи опалювання буде здійснюватися:

  • При наявності актів готовності до опалювального сезону
  • Проведенні усіх розрахунків
  • Погашенні заборгованості за енергоносії

Також варто пам’ятати, що опалення буде «роздаватися» поступово, спочатку для дитсадків, шкіл і інших організацій.

І ще важливо, що у всіх не одна котельня, а різні, тому запуск буде поступовим й частково індивідуальним (з урахуванням заборгованості мешканців).

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.