Tarasovsky Bucha

Бучанський район залучає польські інвестиції та досвід

Переглядів: 28Коментарі: 0
Новини регіону
Бучанський район залучає польські інвестиції та досвід

Керівництво та депутати Бучанського району наприкінці минулого тижня зустрілися з представниками Польсько-української господарчої палати в Україні. Про це повідомила депутатка Бучанської районної ради Ганна Страховська.

«Провели робочу зустріч з представниками польсько-українською господарчою палатою в Україні, головою Бучанської районної державної адміністрації - Миколою Ляшенко, головою Бучанської районної ради Володимиром Дубасом , депутатами Бучанської районної ради Людмилою Забелою та Богданом Кавуличем.
Головною темою для обговорення стала можливість співпраці з польськими партнерами (на рівні повіт-район) щодо залучення різнопрофільних інвестицій в Бучанський район, запозичення успішного досвіду в реалізації реформи децентралізації та створенні партисипативної моделі стратегічного планування», - зазначила депутатка.

Ганна Страховська також розказала, що разом з колегами та польськими партнерами обговорювали співпрацю в конкретних напрямках (агропромисловість, розвиток туризму і рекреаційних зон, енергоефективність, якісна інфраструктура тощо); створення та вдосконалення франчайзингових відносин з Польщею; удосконалення технології переробки відходів та органічного виробництва; процес розробки довгосторокових стратегій розвитку територіальних громад Бучанського району.

«Найближчим часом плануємо організувати онлайн-зустріч з керівництвом польського повіту, на якій обговоримо ключові етапи майбутнього співробітництва та підписання меморандуму між Бучанським районом та польським повітом», - пообіцяла Ганна Страховська.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.