Tarasovsky Bucha

Бучанський район створено

Переглядів: 663Коментарі: 0
Новини регіону
Бучанський район створено

«Сьогодні Верховна Рада проголосувала за новий адміністративно-територіальний устрій України. І як наслідок на карті з’явився новий Бучанський район» — про це повідомив Бучанський міський голова Анатолій Федорук на своїй сторінці у Facebook, та привітав громаду з цією важливою подією.

«І одночасно вітаю причетних і всю країну по суті з завершенням адміністративно-територіальної реформи, дискусії навколо якої тривали понад 15 років. А останні п‘ять - особливо гаряче.
Завдяки послідовності та політичній волі тепер ми маємо сформовані громади та укрупнені райони по всій Україні, що дозволяє селам, селищам і містам гармонійно розвиватися й самим розпоряджатися власними бюджетами без обласних та районних посередників. Це великий крок вперед і велика відповідальність!
Сьогоднішнє голосування дійсно історичне для Бучанської об’єднаної територіальної громади. Бо поява на карті Київщини нового району – це визнання правильності нашої стратегії на планомірний і прогнозований розвиток, коли заміський комфорт проживання і стабільні умови для роботи бізнесу є запорукою успіху та прикладом для сусідніх населених пунктів. Щиро вдячний кожному, хто це розуміє і підтримував Бучу на цьому непростому шляху!»

Також Анатолій Федорук звернувся й до засмучених сусідів, і запевнив, що вибір Бучі як районного центру жодним чином не вплине на якість життя 12 ОТГ, які включені до складу району. А влада громади буде робити все можливе зі свого боку, щоб кожному сусідньому місту було зручно взаємодіяти з офісом урядника.

«Україна переходить на новий етап управління регіонами та громадами – це найголовніше, що змінює нинішнє рішення парламенту. Радянська система керування населеними пунктами відійшла у минуле, а майбутній успіх відтепер залежить від кожного з нас. Пам‘ятайте про це!
Будьте активними і беріть відповідальність за розвиток громад у свої руки. Адже саме це і є суттю реформи децентралізації, яка нині юридично завершується.Якщо ми разом дбатимемо про наші міста, селища, села , то всі разом станемо успішнішними і заможнішими!»
Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.