Tarasovsky Bucha

Бучанський офіс ЄС звітує про активну роботу з громадою. Фото

Бучанський офіс ЄС звітує про активну роботу з громадою. Фото

Депутати Бучанської міськради від фракції «Європейської Солідарності» цього тижня активно працювали з громадськістю. Про це говориться у повідомленні бучанського офісу ЄС.

«Цього тижня бучанський офіс «Європейської Солідарності» був плідним на співпрацю з громадою. Наші депутати Юрій Рибальченко, Катерина Українцева та Наталія Єфимович вирішували низку важливих питань, які турбують мешканців міста та сіл Бучанської громади. Це й благоустрій в житлових кварталах та комплексах, права власності на земельні ділянки, соціальний захист внутрішньо-переміщених осіб. І навіть пропозиції з волонтерства щодо поліпшення екології в нашій громаді. А Ольга Продан з учасниками групи «Якісна освіта – законне право» збирала інформацію про рівень забезпечення бучанських шкіл усім необхідним та обговорювала питання розвитку інклюзивної освіти в громаді», - зазначено у повідомленні.

Як відомо, Бучанську міську організацію Політичної партії «Європейська Солідарність» очолює депутат міськради Юрій Рибальченко. До фракції ЄС у Бучанській міській раді входять шість депутатів - Юрій Рибальченко, Катерина Українцева, Наталія Єфимович, Ольга Продан, Мар’яна Матковська, Сергій Саврей.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.