Tarasovsky Bucha

Бучанський депутат заявив, що його партія допомагає українцям у громадах та по всій Україні

Переглядів: 33Коментарі: 0
Новини регіону
Бучанський депутат заявив, що його партія допомагає українцям у громадах та по всій Україні

Депутат Бучанської міської ради, Голова Бучанської міської організації політичної партії "Європейська Солідарність" Юрій Рибальченко відвідав збори керівників партійних осередків Київщини та заявив, що ЄС – партія лідерів, яка готова допомагати українцям.

"Цього тижня обговорили з керівництвом Європейської Солідарності Київщини результати роботи партійних представництв у громадах.
Скажу відверто, робота депутата та члена партії – непроста. Вона вимагає немало часу, фізичних та емоційних зусиль. Адже це робота з людьми, які мають свої думки та погляди на роботу наших осередків, органів влади та загалом на все, що відбувається в їхній ОТГ.
Часом приходиться вирішувати дуже складні питання, інвестувати не тільки свій час і зусилля, але й фінансові ресурси, аби допомогти іншим.
Але ми з колегами свідомо обрали такий шлях, бо Європейська Солідарність – це партія лідерів та самодостатніх людей, які готові допомагати українцям на місцях і по всій Україні.
Дякую Георгію Цагареішвілі та однопартійцям за мотивацію йти далі й досягати успіхів для рідної громади та всієї нашої країни", - зазначив Юрій Рибальченко.

Нещодавно повідомлялося, що Юрій Рибальченко поспілкувався з мешканцями бучанських сіл.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.