Tarasovsky Bucha

Бучанська ОТГ візьме участь у загальнодержавній акції з висадки мільйона дерев

Переглядів: 480Коментарі: 2
Новини Тарасівського району
Бучанська ОТГ візьме участь у загальнодержавній акції з висадки мільйона дерев

Масштабну акцію проведуть 21го березня 2020 року. «В кожному населеному пункті Бучанської ОТГ будуть висаджені дерева і кущі в рамках проведення всеукраїнської акції “Посади своє дерево”», - йдеться в на дописі Бучанського міського голови Анатолія Федорука у Facebook.

Згідно з повідомленням, Оргкомітет спільно зі спеціалізованим комунальним підприємством "Бучазеленбуд" днями визначив основні локації. Наразі проводиться закупка посадкового матеріалу.

До Всеукраїнської акції з озеленення активно долучається все більше населених пунктів нашої Об’єднаної територіальної громади. Не стоять осторонь і комерційні підприємства, установи, громадські та молодіжні організації. Участь у дійстві братимуть мешканці Бучі, Блиставиці, Гаврилівки, Тарасівщини, Луб‘янки, Бабинець, Буди-Бабинецької, Здвижівки, Мироцького, Ворзеля, Синяка, Раківки, Червоного, Вороньківки (перелік наводимо нижче).

Допомогти в озелененні Бучанської ОТГ можуть усі охочі. Місцева влада запрошує волонтерів, інформаційних партнерів, меценатів та усіх, кому близька ідея порятунку планети. Відтак ініціатива набирає обертів і, головне, об’єднує мешканців нашого регіону навколо вирішення екологічних проблем.

Як повідомили в БМР, 21 березня ми всі разом матимемо нагоду зробити Бучу ще зеленішою адже висаджуватимемо дерева так, як це було заплановано відповідно до підписаного меморандуму з висадки мільйона дерев в Україні.

Види дерев уже підібрані фахівцями КП « Бучазеленбуд», локації для висадки Бучанська міська рада затвердила, учасників щодня більшає, тож прийшов час сформувати спільноту волонтерів!

Анкету волонтера можна заповнити, перейшовши за цим посиланням http://bit.ly/3avPyJa

Як зазначають організатори еко-заходу, акція триватиме не лише 21 березня, а й протягом всього року, оскільки учасники будуть не лише висаджувати дерева, а й доглядати за ними, аби вони прижилися.

Наразі фахівці КП « Бучазеленбуд» вже визначили основні локації для проведення акції, ось базовий перелік:

 1. Вул. Склозаводська (від бювету вздовж вулиці);
 2. Сквер по вул. Тарасівська;
 3. Парк Чорнобильців;
 4. Парк Диво;
 5. Парк Ревуцького;
 6. Вул. Михайловського (навпроти кладовища);
 7. Бучанський міський парк;
 8. Блиставицький Старостинський округ;
 9. Луб'янський Старостинський округ;
 10. Гаврилівський Старостинський округ;
 11. Буда-Бабинецька;
 12. Бабинці;
 13. Здвижівка;
 14. Мироцьке;
 15. Ворзель;
 16. Синяк;
 17. Вороньківка;
 18. Тарасівщина;
 19. Червоне;
 20. Раківка.

Як наголошують організатори акції, кожен може запропонувати локації, на яких хотів би висадити дерева. Зокрема, «Тарасівський Буча» пропонує озеленити бульвар між двома новими ЖК на Тарасівському: «Континент» та «Міленіум».

Відмічайтеся і коментуйте, якщо збираєтесь долучитися: будемо сприяти озелененню нашого району ті міста, знайомитися і фотографуватися на добру пам’ять!

Долучайтесь до акції разом з нами!

А за вказаними телефонами (04597) 48-355 та 066-457-53-06 чекають на пропозиції волонтерів і готові відповісти на питання.

Комментариев: 2 RSS

2 Оксана 13-03-2020 12:41

Бучазеленбуд предлагает посадить платаны, это разновидность каштана.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.