Tarasovsky Bucha

Бучанська міськрада внесла доповнення в Програму соціально-економічного розвитку

Переглядів: 27Коментарі: 0
Новини регіону
Бучанська міськрада внесла доповнення в Програму соціально-економічного розвитку

На минулій сесії Бучанської міської ради були прийняті доповнення та зміни до Програми соціально-економічного розвитку Бучанської міської територіальної громади на 2021-2023 рр. Зокрема, виділені кошти на організацію благоустрою населених пунктів, покращення послуг ЖКГ та створення умов для навчальних закладів.

Тож інформуємо про додаткові роботи на території громади, які має профінансувати Бучанська міська рада у найближчі два роки в рамках згаданої вище Програми.

  • Капітальний ремонт велодоріжки комунальної власності у нижній частині Бучанського міського парку – близько 1,6 млн грн.
  • Капітальний ремонт покрівель трансформаторних підстанцій у Бучі – 995 тис грн.
  • Розробка проектно-кошторисної документації для капремонту велодоріжок у Бучі по вул. А. Михайловського (ділянка від вул. Сілезька до вул. Тургенєва) – близько 39 тис грн та по вул. Тургенєва (ділянка від вул. Інститутська до буд. №8) – понад 40 тис грн.
  • Розробка проектно-кошторисної документації для капремонту пішохідної зони у Бучі між вул. Л.Качинського та пров. Б.Ступки – понад 42 тис грн.
  • Розробка проектно-кошторисної документації на реконструкцію котельні в Синяківському хіміко-технологічному ліцеї – понад 224 тис грн.
  • Будівництво зони відпочинку навколо озера в селі Мироцьке по вул. Шевченка – 25 млн грн.

Як відомо, на облаштування зони відпочинку навколо озера в селі Мироцьке також виділені субвенції з держбюджету у розмірі 3 млн грн.

Коментарі

Ваш коментар буде опубліковано після модерації

Ви можете увійти під своїм логіном або зареєструватися на сайті.